Dark4ngel

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2019. március 19.

Pár hete használom, csak jót hallottam róla.. Felváltotta az ezelőtti kedvenc Blistex Medplus tégelyes ajakápolót. Herpeszre, kirepedt szájszélre, cserepes, vérző ajkakra a legjobb, egy éjszaka alatt rengeteget javított az uralkodó állapotokon! :)

FLP Aloe-Jojoba Sampon

FLP Aloe-Jojoba Sampon
2019. március 4.

Kipróbálásra kaptam néhány hajmosásra elegendő terméket egy barátnőmtől. Jól habzik, kis mennyiség is elég váll alá érő vékonyszálú hajamra. Problémás fejbőrömre igazi kincs. Rendszeresen küzdök száraz, viszkető fejbőrrel, bizonyos részeken vörös foltokkal. Mivel számomra túl gyengéden tisztít, ezért csak a problémás területekre használtam, a hajam hosszát más samponnal mostam. Viszont a vörös foltjaim nehány használat után eltűntek, nem viszket a fejbőröm és a korpa is megszűnt. Így használva kevés is nagyon sokáig elég, de nem tudom, hogy megvegyem-e a nagy kiszerelést, mivel picit sokallom az árát így használva. Esetleg ha kapható lenne kisebb kiszerelésben is, nem gondolkodnék azon, hogy beszerezzem-e.

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2017. október 31.

Dühös vásárlói vélemény!

Alapvetően vékonyszálú, de egészséges hajzuhatagom van. Dúsnak ugyan nem mondanám, de szép hosszúra sikerült megnövesztenem a havi egyszeri festés mellett is. Ez általában a fekete színben ki is merül. Szinte a világ létező összes fekete színét és árnyalatát kipróbáltam már - nem váltott ki semelyik sem allergiát, illetve a hajam sem vált szárazzá tőlük. Tudom, sokban függ a haj ápoltságától, és a hajápolási szokásoktól is. Augusztus végéig úgy éreztem, hogy megtaláltam a jól bevált rutint, ami a hajam egészségét segített megőrizni. Júliusban az immáron már fél éve használt és jól bevált Kallos Prestige feketéjével festettem a hajtöveimet, és frissítettem fel a színt. Nem volt semmi probléma, hajam továbbra is egészséges és fényes maradt. Augusztus végén láttam, hogy akcióban van a Colorista tartós hajfestéke, így beszereztem belőle a blueblack árnyalatot körülbelül 1800 forintért. Hisz olyan szépen mutatott a dobozon a szín... :) Mint minden általam nem ismert/nem használt márka hajfestékjeivel történni szokott, ezzel is végeztem bőrpróbát. 48 óra elteltével sem tapasztaltam bármilyen negatív reakciót, úgy gondoltam neki is állhatok vele hajatfesteni, augusztus végén. A hatóidő a használati utasításban emlékeim szerint 35-40 perc volt. Mivel úgyis fekete a hajam, gondoltam elég lesz úgy festenem, mint ahogy színfrissítésnél csinálom. Töveket bekentem először, utána a hajam hosszára. MIndez a művelet nem tart nálam kb 5 percig. 20 percre ítéltem meg a kellő hatóidőt, majd lemostam, balzsamoztam. Idáig néhány hajszál elvesztésén túl, nem történt semmi különös, szép volt a szín is. Utána jött a fekete leves. Hajápolási rutinomon semmit nem változtattam, de észrevettem , hogy fésülködésnél egyre több hosszú hajszálat húzok ki, szinte tincseket. Ezt még szeptemberben betudtam a piros betűs napok közeledtének, a hormonváltozásnak, de amikor minden nap fésülködésnél, és minden hajmosásnál csomókban és tincsekben jött a hajam elkezdtem aggódni. Eljutottam arra a pontra, hogy régen amikor még nem hullott ilyen szinten a hajam a hajgumit elég volt kétszer körbetekernem, hogy tartson, de msot, október végére annyira nincs mit összefogni a hajamon hogy ugyanazt a hajgumit 5x-6x tekerem körbe... A hajhullás végett nem festettem újra a hajam. A napokban lettem csak figyelmes a furcsa jelenségre: a lenövésemtől törik le a hajam, nem pedig hajhagymától hullik!!!! Ennek a nyamvadt festéknek sikerült elégetnie a hajam! Ha összefogom a maradékot lófarokban, az eddig babahajaknak vélt hajszálakat nem győztem letűzni! Közben pedig világossá vált számomra, hogy az nem babahaj - hanem a lenövésem! És attól kb 2 centire törik le minden hajszálam! Évekig festettem magabiztosan a hajam, és vágtam saját magamnak úgy, hogy mindig egészséges és szép maradt! Mindig kérdezték ki a fodrászom ugyanis annyira jó fizurát sikerül mindig vágnom magamnak és a festésben is gyakorlott vagyok! Erre itt vagyok, hajmosás után, két marék hajjal a kád szélén, két marékkal pedig a tangle teezerben és sírok, hogy évek munkáját le kell vágnom! Minden egyes hajmosásnál, és fésülködésnél ugyanennyi.

Kedves L'OREAL! Ha valaha is reagálnak a visszajelzésemre, soha többet nem tudok ebben a cégben bízni már, és minden egyes ismerősömnek el mondom mi is történt a hajammal az Önök túlárazott termékétől. Igen, túlárazott. Drogériás viszonylatban a Palette kékesfeketéje, vagy a Syoss kékesfeketéje fényévekkel jobb, mint ez a drága festék valaha is volt. Míg 3 mosás után már nem volt kékesfekete színe a hajamnak ettől a terméktől, csupán fekete, addig a Palette kékesfekete festékével szinte csak tőfestést kellett, annyira nem kopott a szín! Csalódott vagyok, amiért egy Kallos vagy bármelyik más olcsó minőségű festéktől kellett volna leégnie a hajamnak, nem pedig egy agyonreklámozott, túlárazott VILÁGMÁRKÁÉTÓL.

Amennyiben valakit valóban érdekel, képeket, mint bizonyítékokat e-mailben szívesen küldök. Most pedig nekilátok a hajvágásnak...