Best of Beauty 2019

darkbeforestorm

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lumene Natural Glow Fluid Foundation

Lumene Natural Glow Fluid Foundation
2019. június 3.

Ebben az alapozóban végre megtaláltam "életem alapozóját", úgyhogy egy ideig biztos nem cserélem le. A fedése pont jó, nem túl erős, de mivel komolyabb bőrhibáim nincsenek, így bőven elegendő. Néha csak a fényvédőmbe nyomok egy két pumpányit és így még természetesebb a hatás. Egyébként jól építhető, szóval akár erősebb fedés is elérhető vele. Egész nap kitart, nem lehet leizzadni se. Az állaga nagyon könnyű, olyan mintha ott se lenne, igazából épp ezt szeretem benne.
Az árnyalatok inkább a skandináv bőrhöz illeszkednek. Én is fehér bőrű vagyok, de még a második árnyalat is kissé túl világos nekem, így szoktam hozzáadni sötétítő cseppeket, így már tökéletes a szín. De legközelebb a 03-as árnyalatot fogom beszerezni.
Egyetlen problémám csak az, hogy nem parfümmentes (mint ahogy általában a Lumene termékek), mert igyekszem kerülni az ilyen termékeket, de abszolút nem irritálja az érzékeny bőrömet (pedig eleinte féltem tőle), úgyhogy egy szó mint száz: imádom!

Etude House SoonJung pH 6.5 Whip Cleanser

Etude House SoonJung pH 6.5 Whip Cleanser
2019. április 11.

A harmadik flakonnal használom és azt hiszem ez mindent elmond. Eddig soha egyetlen arclemosóval se voltam elégedett, és vagy el se használtam őket, vagy ha elfogyott máris kerestem másikat helyette.
Érzékeny az arcbőröm, minden lemosó szárított eddig, ez viszont nagyon minimalista összetevőjű és egyáltalán nem húzódik a bőröm használat után. A hab állag nekem külön pluszpont. A géles, vizes, tej és mindenféle állag után ez vált be a legjobban.
A Soon Jung termékcsaládot csak ajánlani tudom érzékeny bőrűeknek!

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2019. április 11.

Az illata miatt vettem meg, és örülök, hogy így tettem, mert a boltban megszagolva nem ízlett az illata, élesben viszont nagyon finom kávés sütis. Nem olyan intenzív kávés, inkább édesebb és süteményre emlékeztető, de aki szereti a kávét, annak tetszeni fog szerintem.