darkoadrienn

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2019. november 24.

Én elajándékoztam ezt a krémet, mert annyira erős volt az illata, hogy már kellemetlen volt. Amúgy az illat kellemes, csak túl erős, és túl sokáig érzem az arcomon. Szerintem egy arckrémbe teljesen felesleges ennyi parfüm. Talán emiatt, talán valami más összetevőtől, de néha minimálisan csípett is. Estére próbáltam használni, arra egyébként jó lett volna. Ha vastagon kentem, egy finom, puha réteg maradt az arcomon, amit reggel leöblítettem, és olyan jó kis plump lett a bőröm. Ha nem lenne illata, egyszer elhasználtam volna.

Essence Volume Hero Vízálló Szempillaspirál

Essence Volume Hero Vízálló Szempillaspirál
2019. november 14.

Én ezt azért vettem mert - egyrészt sokan dicsérik általánosságban az Essence szempillaspirálokat, másrészt - mélyen ülő szemeim vannak, és a kifestett pillák mindig megfogják a szemem feletti bőrt. Ez vízálló, és többen tanácsolták, hogy ilyet válasszak mert ezzel kiküszöbölhetem ezt a problémát. A helyzet az, hogy nem lett jobb, sőt, még sötétebb csíkokat fest a szemem fölé. :/ Még akkor is, ha lepúderezem ott a bőrt...
Amugy teljesen természetes pillákat csinál, nem csomós, nem póklábas, de nem is különösebben dúsabb. Nekem azért bejönne, ha legalább azt az egy dolgot teljesítené, amiért vettem.

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2019. szeptember 21.

A dúsítós Volume-valami nevűt elég csúnyán lehúztam, mert az nagyon rosszul működött a hajamon, de örülök, hogy nem mondtam le teljesen a márkáról. Ezt és a dark változatot is használom, mindkettő jó! Nekem ezek nem dúsítanak különösebben, de a zsírt szépen felszívják, a használatuk után két napig még simán elvagyok hajmosás nélkül. Semmi fehér maradvány, semmi ragacsosság. Nekem ez fontosabb, mint a dúsítás.