Darky

Regisztráció dátuma: 2011. június 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. június 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Hollister Festival Vibes EDP

Hollister Festival Vibes EDP
2021. május 5.

Hát nem is tudom... Megvettem, mert első blindre megtetszett, de mióta használom, rájöttem, hogy ez amolyan "édes kis semmiség". Semmi különlegesség, a hétköznapinál is hétköznapibb. Pedig a Hollister egyéb illataival elégedett voltam eddig. Az a helyzet, hogy ugyanilyen kaliberű illatot lehet kapni 1-2000 Ft-ért, tehát semmiképp sem éri meg az árát számomra.

Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic Acid 97%

Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic Acid 97%
2021. április 15.

Konkrétan nem nagyon bírja a krémeket az arcom, illetve legtöbbször minden irritálja vagy zsírosítja, és ez nem jó érzetet kelt. Megrendeltem ezt a terméket "próba szerencse" alapon, és meg kell állapítanom, hogy szép bőrképet eredményez. Tulajdonképpen nagyon jó érzés használni, jókora mennyiség, a cuki design meg már csak pont az i-re.

Dontodent Brillant Weiss Fogkrém

Dontodent Brillant Weiss Fogkrém
2021. április 15.

Általánosságban vannak tök jó sajátmárkás termékei a DM-nek, de ez valahogy kritikán aluli... Olcsó ugyan, csak éppen olyan, mint ha az ember nem is mosott volna fogat. Gondoltam magamban, biztosan én vagyok kényes, de amikor este meghallottam a fürdőből, hogy a férjem is dödörögve minősíti a fogkrémet... na szóval sajna ez nem újravevős.