darling

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice ICONails Gel Fedőlakk

Catrice ICONails Gel Fedőlakk
2018. augusztus 31.

Csalódás! Nagyon lassan szárad ès buborèkos lesz a felszìn. Kèt rètegre kentem (a 05 It's all about that red árnyalatra) ès egy óra alatt sem száradt meg teljesen... lenyomatos lett... lemostam, a ìgy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. augusztus 31.

A 05 It's all about that red árnyalatot használtam eddig. A lábamon 2ès fèl hete hibátlan ( kèt rètegben, fedőlakkal), a kezemen egy rètegben, fedőlakkal 5 napja nagyon szèpen teljesìt, pedig nincs kìmèlve (mosogatás, házimunka minden mennyisègben)! Nagyon szuper termèk. Mèg beszereztem 3 másik árnyalatot, alig várom, hogy őket is kipròbáljam!!!

Toni & Guy Sampon Sérült Hajra

Toni & Guy Sampon Sérült Hajra
2013. május 21.

Körülbelül egy hónapja használom ezt a sampont, hetente kétszer. Az első néhány alkalommal nagyon tetszett, mert mosás közben érezhetően megtisztul a hajam és kis mennyiség elegendő belőle, mert nagyon jól habzik. A csalódást az okozta, hogy mostanra fejbőröm több helyen is bekorpásodott és viszket. Korábban éveken keresztül Head&Shoulders sampont használtam , de kicsit ráuntam és a hajam is eléggé megviselt lett a sok hajvasalástól, így egy alapos hajvágás után szerettem volna váltani olyan samponra ami megvédi a hajam az eltöredezéstől.
A tapasztalatom tehát az, hogy szép lesz tőle a hajam és puha, talán a töredezettség is csökkent, de abbahagytam a használatát tegnap, mert azt hiszem a korpás hajnál nincs kiábrándítóbb...
A kondicionálóját és a hővédő sprayt továbbra is használom, azok még nem okoztak csalódást!