Darsa

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pödör Bio Kozmetikai Olajszérum Zsíros Bőrre

Pödör Bio Kozmetikai Olajszérum Zsíros Bőrre
2021. október 15.

Zseniális! Semmilyen más olajat nem fogok az arcomra kenni. Lassan elfogy az első üvegem (meglepően sokáig volt elég napi használat mellett is), már megvettem a másodikat. Gyönyörűen hidratál, nem okoz irritációt, pattanást, fénylő bőrt. Esti rutinomat zárom vele, sokkal -sokkal hidratáltabb, puhább és rugalmasabb a bőröm, mióta használom. Csak ajánlani tudom

Keir Tonic+ Újjáépítő Hajmaszk

Keir Tonic+ Újjáépítő Hajmaszk
2021. június 18.

Első használat után el vagyok ájulva. Az erősen károsodott, közepesen hosszú, közepesen hullámos/göndör hajam fényes, puha, könnyen fésülhető. A termék állaga kicsit olyan, mint egy sűrű “hab-krém”, tégelyes testápoló habokhoz tudnám hasonlítani. Könnyen eloszlik, nem kell kilónyi belőle, az illata nagyon kellemes, de nem igazán marad meg hajban. Várok pár hetet végleges véleménnyel az amodimethicone miatt, kicsit tartok tőle, hogy “megfojtja” a hajamat.

Update: fájó szívvel levontam 3 csillagot. A szilikon egy idő után tényleg fojtotta a hajamat, zsírosodott, nem száradt rendesen, nem is hidratált már igazán, fényes sem lett, ellenben folyamatosan érezni lehetett egy zsíros réteget a hajszálakon, akármilyen alaposan is próbáltam kimosni. Erős samponnal tudtam csak eltávolítani a hajamból végül.

Difeel Peppermint Oil Premium Hair Mask

Difeel Peppermint Oil Premium Hair Mask
2021. április 28.

Közepesen jó ez a maszk. Tényleg nem nehezít el, tényleg hidratál (legalábbis selymesebb és fényesebb a hajam, az biztos). Nem hiszem, hogy olyan nagyon tisztít ennyi szilikonnal az INCI-ben, nem rontott nem is javított a zsírosodási időn. Használni nem éppen kellemes, ahogy az várható, a mentol csíp, nehéz kimosni az illatot a hajból, olyan, mintha fogkrém lenne az egész felyemen. Után kell balzsamozni egyébként, legalábbis nekem, de az én hajam hullámos/göndör és károsodott, úgyhogy ez más hajon, nem biztos, hogy probléma lenne.