david211

Regisztráció dátuma: 2018. november 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2019. január 7.

Én még életemben nem találkoztam olyan hajra, használható olajjal ami ennyire nem emlékeztet olajra. Kicsit idegenkedtem tőle, viszont megvettem :) és szuper olyan illata van, hogy az ISTENI. A hajjal ugyan ezt műveli, nem lesz tőle sem zsíros sem fényes, sem pedig lelapult. Ajánlani tudom akár hosszabb hajra akár rövid hajra. :) Tényleg "Miracle"

aussie Miracle Nourish Sampon

aussie Miracle Nourish Sampon
2019. január 7.

Iszonyat jó! :D Nagyon szeretem, az Összes Aussie termékkkel így vagyok ez a sampon sem kivétel a sorból. Puha selymes a haj, tökéletesen kezelhető. Nem zsírosodik a haj tőle! Nem nehezíti el a hajtöveket sem! Ár érték arányban megéri, és tényleg eddig még nem találkoztam ebben a márkában olyan termékkel ami csalódást okozott volna. Bátran ajánlom!

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2018. november 11.

Jó termék! Ár érték arányban szuper, és nem feltétlenűl kell rá alapozó. Simán egy laza könnyed púder réteggel tökéletes az arcod, nem maszk hatású, enyhén fényesedik ki fejem a T zónában. Laza púder és ismét tökéletes. Nem kell vastag réteg belőle, valóban ecsettel nem lehet felvinni.. szép körkörös mozdulatokkal el lehet dolgozni. :) Ajánlom.