davidkriszti

Regisztráció dátuma: 2019. október 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. október 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor
2020. június 2.

Nem szeretem a túl erős illatú dezodorokat, ezért nagyon megörültem ennek a deónak. Valóban teljesen szagtalan. Meleg és párás időben nagyon hatásosnak találtam, viszont télen nekem kicsit szárító a hatása, így a hideg időben inkább mást használok. Ami miatt csak négy csillagot kapott, és meggondolom, hogy újra vegyem-e, az az, hogy a ruháimmal szemben nem volt túl kíméletes, és a hónalj részen a ruháimat elszínezte.

Kiegészítés: újravettem a deót, és egy kicsit más összetevők vannak benne, a C18-36 Acid Triglyceride után az új tubuson folytatódik a sor: PARFUM, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol.
Ez nekem egy kicsit sem tűnik illatmentesnek, mint ahogy egyébként írja "fragrance free". A ruháimat viszont nem bántja, ellenben melegebb időben is el kezdett szárítani, talán a hozzáadott parfüm miatt?
Egy csillagot kapott, mert ez nem az, mint aminek hirdeti magát.

Chanel N°5

Chanel N°5
2019. november 5.

A baratnomtol kaptam egyszer, es eleinte nem igen voltam odaig meg vissza erte, de hogy meg ne bantsam el kezdtem hasznalni. Egy ido utan el sem tudtam a napomat mar kepzelni nelkule. A tisztasag erzeset jutattja eszembe, reggel zuhanyzas utan felfujva, kicsit olyan erzesem van, mintha megnyujtana a frissesegemet. Az en tapasztalatom alapjan ez a parfum kepes barkit meghoditani. Nem tolakodo egyaltalan, talan a visszafogottsaga miatt en inkabb nappalra hasznalom, es foleg amikor irodaban dolgozom. Estenkent szeretem az eros illatokat, mint a Laya vagy az Ambre Tigre Givenchytol.

Sugu Exfoliating Pads

Sugu Exfoliating Pads
2019. november 3.

Most már több, mint egy hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele. Az arcomat kecsketejes-iszapos szappannal beszappanozom, és aztán átmaszírozom az arcomat ezzel a kis radírozóval. Mint masszírozó nem vagyok elájulva tőle, de sokkal tisztábbnak érzem az arcomat, és mintha kevesebb bőrproblémám is lenne, amióta használom. Eddig még csak az egyik párnát használtam, úgyhogy nem hiszem, hogy egyhamar újra kell vennem, de szerintem, újra megvenném, ha szükség lenne rá.