davidkriszti

Regisztráció dátuma: 2019. október 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. október 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Chanel N°5

Chanel N°5
2019. november 5.

A baratnomtol kaptam egyszer, es eleinte nem igen voltam odaig meg vissza erte, de hogy meg ne bantsam el kezdtem hasznalni. Egy ido utan el sem tudtam a napomat mar kepzelni nelkule. A tisztasag erzeset jutattja eszembe, reggel zuhanyzas utan felfujva, kicsit olyan erzesem van, mintha megnyujtana a frissesegemet. Az en tapasztalatom alapjan ez a parfum kepes barkit meghoditani. Nem tolakodo egyaltalan, talan a visszafogottsaga miatt en inkabb nappalra hasznalom, es foleg amikor irodaban dolgozom. Estenkent szeretem az eros illatokat, mint a Laya vagy az Ambre Tigre Givenchytol.

Sugu Exfoliating Pads

Sugu Exfoliating Pads
2019. november 3.

Most már több, mint egy hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele. Az arcomat kecsketejes-iszapos szappannal beszappanozom, és aztán átmaszírozom az arcomat ezzel a kis radírozóval. Mint masszírozó nem vagyok elájulva tőle, de sokkal tisztábbnak érzem az arcomat, és mintha kevesebb bőrproblémám is lenne, amióta használom. Eddig még csak az egyik párnát használtam, úgyhogy nem hiszem, hogy egyhamar újra kell vennem, de szerintem, újra megvenném, ha szükség lenne rá.

Balea Beauty Effect Nacht-Serum

Balea Beauty Effect Nacht-Serum
2019. november 3.

Egy olyan arcradírt kerestem, ami nem fizikailag radíroz, és ezt a terméket találtam olyan árban, amit érdemesnek találtam, arra hogy kipróbáljam. Még tart a flakon. Majdnem minden este használom, vékonyan felkenem az arcomra. Néha szükségem van plusz hidratálóra utána, olyankor egy kevés krémet teszek még rá, bár az egyik komment miatt nagyon ügyelek, hogy csak alap hidratáló legyen, minden extra nélkül, mert tartok tőle, hogy nehogy valami szerencsétlen reakció történjen az arcomon. Nem igen tudom eldönteni, hogy nagyon jó-e a bőrömnek, vagy nincs sok hatása. Amit észrevettem, hogy a homlokomon levő egyenetlenségek enyhültek, és mintha kevesebbszer lenne kósza pattanás az arcomon. A legproblémásabb a menstruációm előtt szokott lenni a bőröm, de a legutóbbi alkalomkor érdekes módon alig volt bármi eltérés, és még az is lehet, hogy ennek köszönhetően. Bevallom, hogy használom a SUGU Beauty szilikon arcradírját is minden fürdéskor, úgyhogy nem igen tudom, hogy melyik a nyerő, vagy a kettő együttese tesz jót a bőrömnek.