DawnMelody

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2022. június 11.

Meglepően jó ahhoz képest, hogy olcsó kategória. A keféjével valamiért elég béna vagyok és könnyen összekenem magam, de a szempillákat szépen göndöríti a megfelelő mozdulattal. Pár óra után nekem azért némileg kenődött a felső szemhéjamra is.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec
2022. június 10.

Egy másik balzsam által tönkrevágott hajra vettem gyors mentésként, és csak reméltem, hogy legalább ártani nem fog.
Szerencsére bejött. Kifésülhetőbbé, puhábbá tette a hajam, ami ugyan így is elmaradt a hajam átlagos állapotától, de ahhoz viszonyítva, hogy az előző hajkence hogy szétroncsolta, csodának nevezhető.
Kicsit bizarr a melegedése, és az alkoholszaggal egyetemben nem buzdít arra, hogy egyébként rendszeresen használjam, de talán nem is arra van. Mentésnek viszont jó volt.
Derékig érő, vaskos hajam van, arra kétszer volt elég a flakon, tehát nem túl gazdaságos, de szintén: ha nem rendszerszintű használatra vesszük, akkor ez nem gond.

Gliss Kur Winter Repair Balzsam

Gliss Kur Winter Repair Balzsam
2022. június 10.

Nem volt a szokott balzsamom, ezért ezt kaptam le, mi baj lehetne belőle alapon?
Így még SEMMI se tette tönkre a hajam, mint ez.
Már közvetlenül hajmosás után is furcsa tapintása volt a hajamnak. Aztán mikor megszáradt és fésülködtem volna, akkor jött a fekete leves.
Az amúgy puha, nem gubancolódós hajam egy merő sprőd görcs volt. Szó szerint. Több tucat helyen úgy összeakadt, hogy nem lehetett kifésülni se, csak tépte a hajkefe. Egy helyen már olyan szinten be volt gubancolódva, én meg olyan ideges voltam 20(!) perc eredménytelen fésülködés után, hogy fogtam és inkább kivágtam a hajamból. Majdnem 30 éves vagyok, és még sose történt velem ilyen. Ahogy kifésültem, rá pár másodpercre ismét összeállt az egész. Tapintásra is szárazzá, élettelenné vált a hajam.
Csak az oldotta meg, hogy amint alkalmam adódott, vettem egy mások által ajánlott emergency hajkencét, és azzal több alkalmas kúrával most már rendbe jött.
Borzasztó. Nem is értem, hogy lehet ilyen a piacon, vagy hogy miért reagált az én hajam ilyen drasztikusan, de nagyon kétlem, hogy egyedül lennék ezzel... Többet nem kísérletezek.