Dayanara

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. október 2.

Az utolsó pillanatban sikerült mindkettőt beszereznem netről, az üzletekben már hiába kerestem.
Imádom a mágneses csomagolást, a tükröt, azt, hogy olcsó, és grammra is sok van benne, jó a formula stb. (+ Van benne az a kis védőfólia, amit én direkt nem szedtem le teljesen, így az egyik oldalon még fogja a kis ragasztóköröcske, így pont nem akadályoz, nem esik le, és védi a tükröt is. Tudom, bolond vagyok, de szerintem ez így egy nagyon praktikus megoldás, ezért szerettem volna szót ejteni róla. ☺😅) Tehát úgy mindent szeretek bennük, főleg ennyi pénzért (pedig teljes áron vettem őket, 2460 Ft/darab, viszont legalább ingyenes volt a szállítás, és láttam 6500 forintért is másik webshopban - jézus...).
Egyelőre még csak tesztelgettem őket, nemrég érkeztek.

BRONZE 020 FEEL GOLD:
A többség inkább a másik paletta iránt érdeklődött, és ezt sötétnek is mondták. Ennek ellenére végül a hófehér bőrömhöz mégis rendeltem egyet. Nem bántam meg ;) Noha nagyjából életem végéig elég lesz lehet.
Ebben aranyló meleg színek vannak inkább, de az első highlighter elég világos és univerzális. A második pezsgős-arany, szintén szép. A bronz árnyalat számomra túl narancsos, ráadásul nagyon pigmentált. Viszont csodás nyári "bronz istennős" arcot lehet vele varázsolni! 😍
Kis kontúr a bronzzal, amiből én a világos bőrömre csak leheletnyit viszek fel (így nem narancs), és rá vagy fölé highlighternek a középső aranyló szín. Vagy keverve az elsővel, igazából ahogy éppen jobbnak látom. Nagyon kis csini pofit lehet így vele készíteni (pedig még inkább hideg színekkel is rendelkezem), persze annyira kevés is elég, hogy örökre elég lesz.

BLUSH 010 ROSE VIBES ONLY:
Először meglepően sötétnek tűntek a színek, de nem azok arcon, csak nagyon pigmentált és krémes a paletta. És ebben valóban visszaköszön a rózsás aura.
Az első szín gyönyörű highlighter, építhető, eldolgozható. Vakítóan fényes, és visszafogottabb, angyali ragyogást adó is lehet. A második rajtam egy rózsás-kissé barnás highlighter, de csak nagyon enyhe színe van, természetes hatású, olyan kis napcsókolta. A pirosító valami fantasztikus, rózsás aranyló szín, alig bírom levenni róla a szemem. :)) Elég univerzális szín ez is, akár kézzel is gyorsan felvihető, és építhető. Finom kis szín, nagyon sok sminkhez passzol. Viszont ehhez szerintem már nem feltétlenül kell highlighter, mert nagyon apró mikrocsillámok vannak benne. Egyáltalán nem ízléstelen, üde és ragyogó arcot lehet vele varázsolni. De érdemes figyelni a mennyiségre, hogy hová kerül (ne emelje ki nagyon a pórusokat), és aki még szeretne mellé highlightert, keressen valami harmonizáló fajtát. Közben megnéztem, fel lehet vinni lágyan is a pírt highlighterként, illetve a két highlighter is jól mutat vele. Azt hittem úgy már túl sok lesz, de valahogy egybeolvadnak és üde, friss, ragyogó lesz a végeredmény.
Napon viszont ezek hajlamosak lehetnek nagyon csillogni (épp esőre áll az idő itt most is, így kétségtelenül varázslatos).

Mindkét paletta tetszik, örülök is, hogy pl. ezt most vásároltam meg, mert szerintem télen is valami káprázatosan szép sminket lehet majd vele készíteni. Ami számomra szimpatikusabb, mert ez annyira finom, hogy tele van icipici csillogó részecskékkel, amik nekem napon nem annyira előnyösek (kiemelnek minden hibát és túl sok). Tehát számomra ez jobban kihasználható lesz télen. Nyáron inkább csak mindig egy-egy szín finoman felvíve.

Tulajdonképpen tökéletesen elégedett vagyok mindkét palettával, már várom, hogy szemre is kipróbáljam! 5*💕

Avon Célébre Kölnipermet

Avon Célébre Kölnipermet
2020. április 16.

Pár napja vettem kettőt akciósan és én bizony kíméletlenül pénzkidobásnak fogom minősíteni.

Volt ilyen kölnim, és régen még dezodorom is. Szerintem ennek a permetnek semmi köze az eredeti illathoz. Egy határozottan fás, parfümös illatú testpermet.
Pár napja érkezett de már elfogyott az egyharmada is! Sok kell belőle, mert nagyon gyorsan elillan, ruharol, hajrol, bőrről, mindenhonnan. Így amikor magamra fujom pár percig elég tömény és sok egyszerre. De amúgy maga az illat kellemes, csak nem sokban hasonlít a kolnihez és semmi extra...
Az illat tehát nem hasonlít eléggé, feledhető is, nem is tartós. Akcióban került darabja kb. 700 forintba, 100 ml. Na most egy bármilyen akciós testpermet olcsóbb is gyakran, és némelyik hibátlan, tartós és finom.
Nagyon nem venném újra! Csak azért nem küldöm vissza a másikat, mert itthon úgyis mindig sajnálom a parfumoket magamra fújni, és minden reggel szenvedés mire valasztok valamit. Ezt legalább nem sajnálom. (Mert nekem muszáj, hogy itthon is legyen rajtam valami illat, egyszerűen a rutinom része és így érzem jól magam.)

Ráadásul vegyük akkor a Pur Blanca testpermetet! Az inkább egy kategória (kellene legyen) ezzel, mint a normál permeteik...
Ellenben a PB permet nagyon finom friss illatú, passzol a kölnihez stb.
Megmarad hajon, ruhan és bőrön is órákig. Többször kérdezték már milyen illatot viselek, tartós és van kis közepes hatosugara (ennek nincs is), tetszett az embereknek. Azt tényleg megéri venni, szintén 100 ml és igaz, hogy pl. múltkor akciosan is ezer forint volt, de tartós és talán még a PB kölninél is jobban megéri, mert az talán csak 50 ml (?) és túl sokáig nem tart.
Tehát ha így nézem, a hasonló kategóriás PB permet hibátlan, míg ennek nincs túl sok értelme. Egy normál Avon permet is egyedibb illatú és tartósabb lett volna... És gondolom egyébként ez is hasonló árban lesz a továbbiakban, mint a PB.
Mikor elkezdtem írni a véleményt fujtam még magamra egyet, és már épphogy érezni.
LEHET VÁLTOZTATTAK RAJTA, de ez sajnos még így is teljes penzkidobas volt. Jobban jártam volna két normál gyümölcsös testpermettel vagy egy Pur Blanca-val. Vagy bármi más termékkel... Csalódás.

Avon True Kétfázisú Sminklemosó

Avon True Kétfázisú Sminklemosó
2018. november 3.

Most tartok a felénél és szuper! ☺
Eddig mindent hipp-hopp leszedett, a vízálló sminket spirált is. Egy ideje nem készítettem olyan igazi szemsminket sok csillámmal meg minden extrával, de a géles szemceruza, a tus, a vízálló szempillaspirál, tartós levakarhatatlan szemfesték megvan. Az erős színű matt rúzsok és a teljesen megkötő, megszáradó folyékony rúzsok is. Illetve a highlighterek, pirosító, bronzer, alapozó stb. Nos, ezeket mind gond és dörzsölés nélkül leszedi!!! ;)
És emlékeim szerint a szememet sem csípte, vagy ha volt is valami csak nagyon enyhe kellemetlenség lehetett. Pár hete nem viselek szemsminket, mert rémesen nézett ki az a terület és inkább a szemkrémekre és hasonlókra mentem rá, azért nem tudom már pontosan. De ha valami csípi a szemem arra mindig emlékezni szoktam, nagyon utálom az olyan termékeket (meg nem is értem, hogy ami szemre is van miért csíphet, szerintem az elfogadhatatlan).
A csillámos és mindenféle highlightert és tényleg mindent szépen leszed. 😄 Az alapozót és BB krémet is, de én ezeket lemosni szeretem ha egész arcra használtam, ill. úgy tapasztaltam, hogy minden csak szétkeni az arcomon és nem szedi le rendesen. Vészhelyzetben oké, de én inkább csak a highlightert és pírt ilyesmit szoktam így letörölni (arra be is vált). Tetszik a pici 50 milis üveg is, táskabarát, és sokáig elég + sokszor akciós. Csak max. egy percig marad utána zsíros fénylő bőr, nyomtalanul elillan és csak a tiszta, puha, szép bőr marad. Nem szárít, a számra kifejezetten jó hatással van. Tényleg szuper, maradok ennél szerintem. Eddig egyedül az epic lip KÉK rúzs fogott ki rajta, de ha picit jobban dörzsöltem volna, akkor szerintem azt is leszedte volna. Pár helyen a kis barázdákban ottmaradt halványan, de ez a max amit negatívumként fel tudok hozni. Mondjuk valami szűkítő tényleg nem ártana a palackra, mert így néha túl sok szalad ki.

Számomra ez egy tökéletes kis termék. 5*