Dayanara

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Avon True Kétfázisú Sminklemosó

Avon True Kétfázisú Sminklemosó
2018. november 3.

Most tartok a felénél és szuper! ☺
Eddig mindent hipp-hopp leszedett, a vízálló sminket spirált is. Egy ideje nem készítettem olyan igazi szemsminket sok csillámmal meg minden extrával, de a géles szemceruza, a tus, a vízálló szempillaspirál, tartós levakarhatatlan szemfesték megvan. Az erős színű matt rúzsok és a teljesen megkötő, megszáradó folyékony rúzsok is. Illetve a highlighterek, pirosító, bronzer, alapozó stb. Nos, ezeket mind gond és dörzsölés nélkül leszedi!!! ;)
És emlékeim szerint a szememet sem csípte, vagy ha volt is valami csak nagyon enyhe kellemetlenség lehetett. Pár hete nem viselek szemsminket, mert rémesen nézett ki az a terület és inkább a szemkrémekre és hasonlókra mentem rá, azért nem tudom már pontosan. De ha valami csípi a szemem arra mindig emlékezni szoktam, nagyon utálom az olyan termékeket (meg nem is értem, hogy ami szemre is van miért csíphet, szerintem az elfogadhatatlan).
A csillámos és mindenféle highlightert és tényleg mindent szépen leszed. 😄 Az alapozót és BB krémet is, de én ezeket lemosni szeretem ha egész arcra használtam, ill. úgy tapasztaltam, hogy minden csak szétkeni az arcomon és nem szedi le rendesen. Vészhelyzetben oké, de én inkább csak a highlightert és pírt ilyesmit szoktam így letörölni (arra be is vált). Tetszik a pici 50 milis üveg is, táskabarát, és sokáig elég + sokszor akciós. Csak max. egy percig marad utána zsíros fénylő bőr, nyomtalanul elillan és csak a tiszta, puha, szép bőr marad. Nem szárít, a számra kifejezetten jó hatással van. Tényleg szuper, maradok ennél szerintem. Eddig egyedül az epic lip KÉK rúzs fogott ki rajta, de ha picit jobban dörzsöltem volna, akkor szerintem azt is leszedte volna. Pár helyen a kis barázdákban ottmaradt halványan, de ez a max amit negatívumként fel tudok hozni. Mondjuk valami szűkítő tényleg nem ártana a palackra, mert így néha túl sok szalad ki.

Számomra ez egy tökéletes kis termék. 5*

Avon Naturals Szeder és Vanília Testpermet

Avon Naturals Szeder és Vanília Testpermet
2018. szeptember 6.

Régebben biztos nem vettem volna meg, de mióta sikerült nyitni picit(!) az édesebb illatok felé is így végül pár hónapja rendeltem egyet. Valami gyümölcsösre vágytam már a sok virágos-púderes-zöld stb. illat után. És a szeder illatát eleve imádom, gondoltam talán nem lesz túl édes a kompozíció sem, illetve nekem így a vaniliaval az Avontól kifejezetten izgalmas párosításnak tűnt.

Imádtam, most használom a második flakonnal.
Nemrég újra elérhető volt, rendeltem is belőle még kettőt. (A múltkor már azt írták végleg elfogyott, szóval ha megint lesz akcióban akár a szórólapon, aki szeretne rendeljen gyorsan, mert általában amihez ezt írják ki abból már nem szokott lenni többé. Én is csak akkor hittem el, amikor már láttam a dobozban :D)

AZ ILLATA:
A szeder nem olyan mi is a jó szó rá... fanyar/savanykás, mint a valódi, de nem is túl édes és csak ritkán érződik egy picit mű illatnak, összességében rendben van. A vanília kellemes, nem túl sok, csak szépen megmarad a háttérben. Mindkettőt érezni, de inkább egy finom szedres illat. Nagyon jó nyáron is, bár szerintem nekem őszi téli illat lesz. Télen isteni, amikor az embernek hiányoznak már a gyümölcsök! ☺
Elég tartós is, és bár jól érezhető mégsem túl édes vagy tömény. (Mondjuk vannak napjaim, amikor mintha sok lenne, de az szerintem ilyen női butaság, pl. néha a kedvenc teámtól is émelygek.)
Klassz kis szedres permet nekem leginkább a hidegebb időkre, és a csomagolása is aranyos szerintem.
A palack és a fújóka is tökéletes. A ruhán sem hagyott még foltot, és a bőrömet sem szárítja.
Mióta rákattantam én is a permetekre, ez is a kedvencek között van. Nem feltétlenül mindennapi használatra, de néha nagyon jól tud esni és felfobja pl. a hűvösebb napokat (ha itthon vagyok vagy csak nincs kedvem parfümhöz stb).
💜

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2018. július 23.

Nagyon megkedveltem, ajakra is használom! ;)
Univerzális, bőrszínhez illeszkedő árnyalatban kapható (light beige), még a hófehér bőrömhöz is passzol.
Nem szárad be, kevés is elég belőle, igaz idővel mintha sötétebb lenne, de felkenve nem észrevehető, ugyanúgy illeszkedik a szín.
Tartósabbá, élénkebbé teszi a szemfestéket, segít, hogy olyan termékeket is tudjak használni, amik kevésbé pigmentáltak és már a kidobásukon gondolkoztam szinte. 😄
Nem irritál, fixáló spray-vel pedig tényleg brutál tartóssá és élénkké lehet tenni a sminket. Még a gagyibbakat is fel lehet hozni elfogadható szintre, nagyon hasznos kis termék.
Ajkakon is jól teljesít, sokkal tökéletesebbé teszi az ajkak környékén is a bőrt (jobban, mint az alapozó, mégis természetes hatású).
A túl krémes, csíkozódásra hajlamos, nehezen fedő, elcsúszkáló rúzsaimat is megmentette. Felviszem ujjal, mindenhová a számra, aztán jöhet a rúzs.💋 Szép egyenletes lesz és a világos színeken sem változtat, plusz nem keveredik a bázis és a rúzs, mert az alap finoman megszárad és nem mozdul el. Újra fogom még venni szerintem. ☺