dbarbara88

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Facial Oil

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Facial Oil
2016. január 18.

Ma jutottam hozza ehhez az olajhoz. Nyereményjáték által. Az ara nekem borsos így nem vettem meg. Nos így boldogan fogom tesztelni. 😊 Első használat : könnyen beszívódik a bőrbe, nagyon növényes az illata ( nekem tetszik), egyből bársonyos tapintás. Csodát 4 hét múlva ígérnek, addig bőven kitartva termek is. Újabb értékelés 4 hét múlva. Addig csak 3 csillag.

UPDATE: szóval letelt több is, mint 4 hét...hatása semmi! :( Nem lett se feszesebb, se élet telibb, se pattanás mentesebb az arcom. Én biztos nem venném újra. Zsíros bőrűeknek max. estére ajánlom, mert mégsem szívódik be könnyen( első pár alkalommal még beszívódott) . egyetlen pozitívuma, hogy bőven kitart vagy 2,5 hónapig. így 2 csillag a vége.

Dr. Chen Szűztea Diéta Turmix Italpor

Dr. Chen Szűztea Diéta Turmix Italpor
2016. január 18.

Az íze nagyon kellemes, tejjel még jobb. Este szoktam inni egy adagot étkezés helyett, valóban eltelít reggel nem ébredek korgó gyomorral. A fogyás beindul....nem tudom mennyit ad bele a termék, de természetesen diéta és mozgás is kell! Szóval mivel étkezést kiváltó termék, annak tökéletesen meg is felel. Aki nem akar nagyon drága egyéb márkájú italport használni, én ajánlom ezt!

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2015. november 28.

Finom illatu, konnyu hasznalat. Nem irrital es igen valoban megnott a szempillaim hossza kb 2 het alatt. Szuper ujra fogom vasarolni!