dbeata

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

MosóMami Dezodor Tömb

MosóMami Dezodor Tömb
2022. április 20.

Update: 2022. április 20.

Szép csendben visszamásztam az előzőleg használt Alverde roll-onhoz. (Nem volt elég erős a mami dezodor). Most még elhasználom ami maradt belőle, de nyárra már biztos nem lesz elég. Sajnos.

2021. június 1.

Háztartásom hulladékminimalizálásának jegyében próbáltam ki, és szerintem be is vált nekem. Azt előre leszögezem, hogy eredetileg sem voltak különleges igényeim/problémáim ezen a területen, tehát nem egy óriási feladat elé állítottam a terméket. Ami viszont kellemes meglepetés, hogy rögtön használat kezdete után/óta lecsillapodott a már súlyos állapotú ekcémám (lábszáron), és így megtudtam, hogy az előzőleg használt Nivea deo volt a bűnös. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate
2022. április 20.

Egy éve használom, és stabil tagja a szemrutinomnak. Bal szemhéjam (vagyis a szemöldököm) lóg (csak hogy ne legyen egyszerű az eset, így, aszimmetrikusan), erre szerettem volna valami megoldást, ami nem kés, mert a doki azt mondta, hogy várjunk még 10 évet (jaj!). Mivel a rutinom sok összetevős, nem tudom elkülöníteni ennek a hatását, de biztos, hogy hozzátesz az eredményhez, ami szerintem zseniális, legalábbis nekem megfelel. Annyit javult a helyzet, hogy most már csak reggel látom megereszkedettnek, és napközbenre egy redő marad csak a mélyítővonalamban, de a szemhéjam szépen látszik. Amíg nem találok más (olcsóbb/jobb) terméket, addig ragaszkodni fogok ehhez a termékhez, mint mentőövhöz.

Napi kétszer használom, reggel és este, a szemkörnyékápoló előtt. Pár perc várakozás után sminkelek is rá gond nélkül. Egy év alatt két üveggel használtam el, most kezdtem a harmadikat.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2022. április 17.

Nos én ezt az egész arcomra kenem, nemcsak a szemem köré, ahogy Cassandra Bankson youtuber is javasolja, antioxidáns szérumként, váltva a többi szérummal. https://www.youtube.com/watch?v=Xr3GWmgaXFM

Nem olyan régóta, hogy hosszútávú tapasztalataim legyenek, de a bőröm egészében véve sokat javult, amióta khm, foglalkozom vele.