dbeata

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2021. március 5.

Nem is merem nagyon dicsérni, nehogy megszüntessék vagy felemeljék az árát... :) :). Így is megemelték az árát 2020. tavaszi covid lezárás után, 249 FT-ról 349 Ft-ra. Nagyon régóta használok ajakírt, mindenfélét próbáltam, ez a legjobb. Mindenhogyan.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2021. március 5.

Engem is életfogytiglan mosdókenőcs használatra ítéltek a bőrgyógyászok, de rendszeresen megszökök és mást is használok. Csodálkozom, hogy van aki az arcára keni és hogy jó neki. Muszáj kipróbálnom!

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2021. március 5.

Mit is mondhatna az ember lánya egy parfümre, ami élete nagy szerelme volt egy időben? Talán elmesélhetném megismerkedésünk történetét.

1990-et írtunk, 16 évesek voltunk és a barátnőméknél landolt egy amerikai ELLE magazin a kanadai unokatestvér jóvoltából. Abban volt egy illatminta. Addig még azt se tudtuk, mi az az illatminta. Megőrültünk! Imádtuk! Soha addig olyat nem éreztünk még. Egy új dimenzió nyílt meg előttünk. Meg kellett valahogy szereznünk! De nemhogy itthon nem lehetett kapni, szerintem akkor még Európában sem volt elérhető. Valahogy különben valamit meghekkelhettek azon a mintán, mert volt egy teás felhangja, amit nem találtunk meg később magában a parfümben, de az valami megismételhetetlen, bódító és nem evilági illat volt.
Amikor a lehetőség megnyílt rá, egy utazás okán, azonnal beszereztem. Imádtam. 16 éves fruska voltam, és enyém volt a világ (azt hittem :)). Sokszor újravettem, amik mindig szervezést igényeltek, vagy hogy valaki utazzon, mert itthon szerintem egy további 5 évig még nem lehetett kapni. Nekem ez a parfüm nem csupán egy illat, hanem egy életérzés, életem egy korszaka, és mindazok az élmények, amik ehhez kötődnek. Egyetlen más parfümöt nem éreztem, hogy újra kell vennem, csak ezt.

Később persze ez a szerelem picit megfakult, ahogy mainstreammé vált, és már minden második ember ezt fújta magára, és más parfümök is keresték nálam helyüket. Eternity diszkréten háttérbe vonult. De ma is azt mondom, hogy a világ egyik legjobban sikerült illata. Hálás vagyok, hogy a kezdetek kezdetén ott lehettem, és akkor ismerhettem meg.