dbetti93

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Happy Go Lash Szempillaspirál

The Body Shop Happy Go Lash Szempillaspirál
2020. január 5.

Lehet velem is baj van, de olyan szinten sok festéket vesz fel hogy az leírhatatlan... Minek?! Oké, vegyen fel festéket, aláírom egy szempillaspirál esetében nem hátrány, de nem lehet vele többször átmenni a pillákon, mert mint egy mosómaci úgy nézek ki. Arról nem is beszélve hogy egy kiadós nevetés után mehettem volna a cirkuszba fellépni, mert úgy néztem ki, mint egy pantomimes. Ennyi pénzért azért na...

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. december 26.

Épp elfogyott a testápolóm amikor szembekerültem ezzel a termékkel. Tetszett a csomagolás és kíváncsi voltam hogy egy vegán testápoló mit is tud. Haza is jött velem. Eleinte imádtam az illatát,de ez a későbbiekben egyre jobban zavart, mert annyira erős lett már, a ruháimon is éreztem és nem tetszett. Illetve nem hidratálta eléggé az én száraz kis bőrömet. Már elhasználtam a felét kb, de inkább megvettem a jól bevált Neutrogena testápolómat, mert nekem ez a termék nagyon nem kategória.

The Body Shop Tengeri Hínáros Arctisztító

The Body Shop Tengeri Hínáros Arctisztító
2019. november 24.

Update: Eleinte nem voltam tőle elájulva de ahogy teltek-múltak a napok, imádom. Olyan szépen rendbe rakta az arcomat kb 1 hónapos használat alatt, nem is tudom eddig hogy élhettem nélküle.

Pár napja vásároltam és az eddigi tapasztalatom az, hogy szépen tisztítja az arcomat. Reggel és este használom, persze utána azért nem árt egy kis hidratálót is alkalmazni.Tényleg nehézkesen habzik, én már eleve nedves bőrre viszem fel, nagyon keveset és ha úgy látom hogy nem habzik még egy pici vizet adok hozzá és már is jól működik.