dbetti93

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik
2020. június 1.

Kb. 2 hete használom napi kétszer, én eddig megvagyok vele elégedve. Az arcom összképe szerintem szép, jó érzés áttörölni vele az arcom. Pattanás azóta nem nőtt az arcomra mióta használom a terméket, a meglévő 1-2 pigment foltomat is halványította,

The Body Shop Vitamin C Glow-Protect Lotion SPF30

The Body Shop Vitamin C Glow-Protect Lotion SPF30
2020. május 29.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet, de borzalmas. A márkát egyébként imádom,de ez a krém... Bekenem vele az arcom, jó hagy maga után egy fénylő réteget, az lenne még a legkisebb baj vele,de másnapra olyan brutál pattanások nőnek az arcomra, nagy gyulladt göbök. Tuti hogy ettől a krémtől, mert ha nem kenem vele az arcom vagy másik krémmel kenem, nincsenek pattanásaim. Időnként szoktam még vele próbálkozni, mindig adok neki 1 új esélyt, de másnapra mindig megbánom. Egyébként nekem az illata kifejezetten tetszik, bárcsak az lenne vele a legnagyobb problémám.

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2020. május 29.

Nekem alapvetően zsíros tövű a hajam, a vége pedig száraz. Nem ezt a típust akartam először megvásárolni, de mire odajutottam már a kinézett típus elfogyott, ő volt a második befutó. Na jó legyen, megvásároltam a maszkjával együtt. Nekem semmi különlegeset nem hozott, vagyis de,soha ennyire a mosás után 3-4 nappal nem viszketett a fejbőröm és nem korpásodtam, na ettől igen. Egyébként szépen csillog a hajam és illatra is jó, de ettől a márkától sokkal többet vártam, plusz nem is olcsó termékekről van szó, így duplán kellemetlen.