dbogi

Regisztráció dátuma: 2019. március 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Burt's Bees Lipstick

Burt's Bees Lipstick
2020. szeptember 22.

Nagyon tetszik az állaga, nem szárít, szépen fed, a kopása egyenletes. Bár szerintem is inkább színezett ajakápoló és rúzs között van fedéssel, de engem ez egyáltalán nem zavar. Viselete kellemes. Nekem az 523 - sunset cruise árnyalat van meg, ami rajtam szép korall szín. Én leginkább úgy szeretem használni, hogy keveset viszek fel belőle, ujjal beledolgozom az ajkaimba, így egy frissítést ad nekik, mert hasonló a színe az ajkaimhoz. Szép kis hétköznapokra való árnyalat :) Tartósságát annyira nem figyelem, evés után újrakenős,de ez legyen a legkevesebb.
Biztos veszek még más árnyalatban is!

Misslyn Gel Effect Top Coat

Misslyn Gel Effect Top Coat
2020. szeptember 22.

Imádom ezt a fedőlakkot. Gyorsan szárad (kb. 5perc) szép fényes, ráadásul még egy gyengébb minőségű lakkot is tartósabbá tesz. Én úgy használom, hogy vasárnap este kifestem a körmeimet, majd hétfőn vagy kedden (mielőtt a lakk elkezdene kopni) átkenem ezzel, így nekem péntekig simán kitart a manikűr. Plusz pont, hogy nem szárad be, addig tudom használni, míg annyira elfogy, hogy az ecsettel nem tudom már kiszedni a végét a lakknak.

CL Med Deodorant Stick

CL Med Deodorant Stick
2020. szeptember 20.

Teljesen véletlen találtam rá a DMben, amikor új alumíniummentes dezodort kerestem. Tetszik az egyszerű, szappanos illata. Alumíniummentes dezodoroktól nem várok izzadásgátló hatást. Én rögtön egy 7 órás túrázás alkalmával teszteltem. Reggel bekentem magam, estére kellemetlen szag sehol. Engem ez meggyőzött.