dbrownie

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True Flawless Korrektor

Avon True Flawless Korrektor
2021. május 4.

Az árnyalatával teljesen elégedett vagyok, megegyezik az általam régóta használt Maybelline affinitone színével. Fedése közepesen jó, nekem tetszik, hogy nem annyira krémes. Viszont a szaga... ne haragudjatok, de marha / marhatrágya szaga van :D

Borza Mandarin-Citromfű Természetes Krémdezodor Szódabikarbónával

Borza Mandarin-Citromfű Természetes Krémdezodor Szódabikarbónával
2021. március 11.

Kedvezőbb áru szódabikarbónás megoldást kerestem, mivel egy 3x drágább márka krémdeói jól beváltak. Mivel az összetevői kb. azonosak, gondoltam jó lesz ez is.

Tévedtem, egyrészt nekem túl folyékony (valószínűleg az olívaolaj tartalma miatt), nem tud megszáradni. A szódabikarbóna nem elég finomszemcsés benne, kikezdi a bőröm, felvitelkor és utána is. A citromfű illóolajat nagyon szeretem - párologtatni - de rá kellett jönnöm, deóban nem ideális, felerősíti az izzadtságszagot. Merthogy sajnos a hatása is elmaradt, pedig már hozzá van szokva a szervezetem a szódabikarbónás deókhoz.

Nem mondom, hogy borza-sztó! Akinek bejött az, amilyet otthon is tud magának keverni, annak viszont szerintem nem lesz akkora csalódás (bár az valószínűleg továbbra is otthon készíti :)

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2021. február 18.

Szeretem, hogy kevésbé zsíros érzetet hagy maga után és gyorsan beszívódik (mert tulajdonképpen inkább folyékony viasz, mint olaj, ezt olvastam). Főleg arcra használom, nem okozott gyulladásokat.