dda

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Winter Jasmine Tusfürdő

The Body Shop Winter Jasmine Tusfürdő
2020. november 5.

ÁCSI: ILLAT! semmiképpen nem ajánlom látatlanban megrendelni, szerintem nagyon megosztó illat lesz ez. elsőre nagyon erős fenyőillatú, olyan fenyős szobaillatosító, bőrön mérséklődik, de olyan, mintha vécéillatosítót kentem volna magamra. NEKEM. és előre mondom, hogy csak megrendeltem, megszagoltam, csak kezet mostam vele, a hatása a megszokott időszaki BS, biztos, hogy kellemes, ha valaki szereti ezt az illatot.

The Body Shop Winter Jasmine Testvaj

The Body Shop Winter Jasmine Testvaj
2020. november 5.

ÁCSI: ILLAT! semmiképpen nem ajánlom látatlanban megrendelni, szerintem nagyon megosztó illat lesz ez. elsőre nagyon erős fenyőillatú, olyan fenyős szobaillatosító, bőrön mérséklődik, de olyan, mintha vécéillatosítót kentem volna magamra. NEKEM. és előre mondom, hogy csak megrendeltem, megszagoltam, a tetőre ragadt felesleget próbáltam csak ki, a hatása a megszokott BS, biztos, hogy kellemes, ha valaki szereti ezt az illatot.

Lush Godiva Szilárd Sampon

Lush Godiva Szilárd Sampon
2019. június 2.

nekem csodaszer. gyorsan zsírosodó, gubancolódós, vékonyszálú, lapulós, festett hajam van, nem olyan rég még hullott is, szóval totálisan kétségbe voltam esve. a lakossági samponoktól csak még annál is rosszabb lett, úgyhogy kb egy éve elkezdtem ezt használni. így is gyakran mosom a hajam, de messze nem lesz olyan undi, mint az átlagos samponoktól, tartása is valahogy lett, fénye is, ég és föld a különbség, kínszenvedés mással hajat mosnom. tény, hogy a darabkái miatt a netto használható rész belőle kevesebb, de még ez sem von le az értékéből. kb 20 használatra elég szerintem.
az illata szerintem isteni, nekem nem tűnt fel, hogy sokáig megmaradna, de ha azt tenné, örülnék, igazi női illat.