ddius

Regisztráció dátuma: 2017. március 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal
2021. március 3.

Teljesen gyulladt és száraz lett tőle a bőröm. A homlokom tele lett apró pattanásokkal. Semmire nem alkalmas.

Biotherm Blue Therapy Multi-Defender SPF25

Biotherm Blue Therapy Multi-Defender SPF25
2018. december 3.

A skin best (zöld) családot használtam teljes megelégedéssel. A kíváncsiság miatt beruháztam a kékre. A szemkörnyék ápoló nem rossz, de ez a nappali krém...apró pattanásokat, egyenetlen bőrfelszínt és egész napos viszketést okozott annak ellenére, hogy kombinált bőröm van. A kombinált bőrre való változatot próbáltam. Nem hidratál, 2 hét alatt sem szokott hozzá a bőröm, zsíros/kevert bőrre is kevés, húzódó érzés. Csalódás, sokkal többet vártam a skin best után.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2017. március 17.

Az itteni értékelések miatt vettem, bár ne tettem volna. Eddig semelyik krém vagy sminktermék nem váltott ki ilyen allergiás reakciót: napokig tartó hólyagos, vörös kiütéseim lettek ettől az alapozótól, pedig nincs érzékeny bőröm. Lemosni nem lehet teljesen sem kézről sem arcról (sminklemosó, habzó arctisztító végül a sima szappan sem szedte le normálisan), emiatt mindig marad valamennyi a bőrön, ami csak növeli az égető érzést.