ddominikaa

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Haar Glossing Brillance Hajszínező Balzsam

Schwarzkopf Haar Glossing Brillance Hajszínező Balzsam
2024. március 5.

Müllerben vettem tavaly a csokoládébarna színt. Szépen, egyenletesen befogta a hajamat és egyenletesen is kopott ki belőle. Egyáltalán nem roncsolta a hajamat és nagyon szép fényt adott neki. Arra pont jó, ha unod kicsit a hajszínedet, de tartósan nem szeretnéd befesteni.

Naturol Rozmaring Olaj

Naturol Rozmaring Olaj
2023. január 11.

Kb. 3-4 hónapja vettem. 30ml-es fújós palackba kevertem 6-8 csepp olajat tisztított vízzel. Kb. heti egyszer hajmosás után használtam a fejbőrömre, néha arca és néha teljes hajhosszra (vagy a vizes keverést vagy hozzáadtam a hajvégápolómhoz). Ami rögtön látható volt, hogy a hajam nagyon fényes lett tőle. A fejbőröm nem zsírosodott kevésbé, az arcom szerette, de arra mást használok inkább. Elhasználtam a 10ml-es üveggel és nem rohantam újat venni.
Viszont, most a napokban észleltem, hogy isssszonnnyat sok babahajam van. Általában sok babahajam van, de most konkrétan be tudom fésülni frufrunak.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2023. január 9.

Huh, én erről sosem gondoltam, hogy jó lehet ilyen gej csoki illattal, de aztán láttam itt a rengeteg pozitív értékelést és adtam neki egy esélyt.
Felvitel után hamar elillan az illata, szerencsére.
Nagyon jól pigmentált, tartós.

7 ÖSSZETEVŐ

PVP/VA Kockázat: