ddoorraa

Regisztráció dátuma: 2018. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2020. január 29.

Nagyon sok tust kipróbáltam már, és el is könyvelem magamban, hogy én béna vagyok ehhez... amikor barátnőm ajánlotta ezt a terméket, megvettem, mondván, hogy adok egy utolsó esélyt. ELSŐRE sikerült vele elfogadható tusvonalat húznom. 3.-4. alkalommal pedig már belejöttem. :) Könnyű vele dolgozni, és szeretem az ecsetet is ami hozzá volt. Levakarhatatlan, nem potyog, kopik. Épp emiatt, lemosni is nehéz. (Csak emiatt a 4 csillag.) Vízálló lemosóból sem hozza le mindegyik, de én megtaláltam hozzá a megfelelőt.
Ajánlom mindenkinek, aki hozzám hasonlóan, képtelen volt magának tusvonalat húzni... :) Tökéletes kezdőnek és már gyakorlottabb embernek is.

eos Chamomile Lip Balm Stick

eos Chamomile Lip Balm Stick
2020. január 20.

Tegnap láttam meg egy rossmannban, hogy "jéé, már nem csak gömböc eos van", és muszáj voltam megvenni... :) Imádom, ahogy az összes elődjét is. Praktikus, kényelmes kialakítása van, az illata/íze is nagyon jó, mint mindig. Nekem ezt a márkát szeretik legjobban az ajkaim.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2020. január 17.

Nekem a piros van meg. Egy ajándékdobozban volt benne, magamtól nem vettem volna meg, de szeretem. Tetszik, hogy befogja az ajkaimat, ha letörlöm a számról, a színe akkor is ott marad. Viszont nekem egy idő után szárító hajtása van. De ennek ellenére szeretem, mikor azt érzem, hogy kezd szárítani, letörlöm, és minden oké vele.