Debreczeni

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bio-Oil

Bio-Oil
2021. március 11.

Kismamaként vettem a hasamra és mellkasomra, striák megelőzésére. Láttam reklámot is terheseknek és sokan ajánlották, ezért nem gondoltam rosszra. Hát a 18.hétig rendesen kentem magam, amikor egy csoportban felmerült, hogy a retinol káros a magzatra és ebben van. Elég dühítő, mert kb a retinol az egyetlen amit terhesen kerülni kell.
Ezen kívül az egész mellkasom lila pöttyös kiütéses lett kb a 12.héttől,azt hittem ez a hormonok miatt van. Most letettem 2 napja az olajat és natúr jojobával kenem és hófehér, gyönyörű a bőröm. Úgyhogy nekem felejtős, soha többet nem veszek, és remélem tudtam segíteni más kismamáknak, mert mikor én olvastam mindenki csak ajánlotta..

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2021. január 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, nem ragad, jól beszívódik. Viszont nagyon erős és kellemetlen illata van, már-már émelyítő.

Bradocare Glicerines Kézápoló Krém

Bradocare Glicerines Kézápoló Krém
2020. november 19.

Rokon kapja a munkahelyén, tőle kaptuk kipróbálni. Azóta minden krémet erre cseréltünk, a testápolót, kézkrémet és még az arckrémet is.
Mindenfélét kipróbáltam már drágát, menteseket, de vagy zsírosítanak, vagy pattanásos leszek tőlük, ez a krém az egyetlen ami tökéletes az arcbőrünkre is.
Sokszor 5 csillag

2 ÖSSZETEVŐ