Debreczeni

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Balea Schönheitsgeheimnisse Kirschblüte Shampoo

Balea Schönheitsgeheimnisse Kirschblüte Shampoo
2021. július 4.

Első 2 mosás kellemes vele, utána egymerő zsír a hajam. Azt hittem nem mostam meg rendesen. 2x is volt, hogy szárítás után idegesen újra megmostam, de akkor is olyan maradt. Mintha zsíros lenne, belenyúlok és beleragad a kezem és olajos érzés marad utána. Borzalom

Bio-Oil

Bio-Oil
2021. március 11.

Kismamaként vettem a hasamra és mellkasomra, striák megelőzésére. Láttam reklámot is terheseknek és sokan ajánlották, ezért nem gondoltam rosszra. Hát a 18.hétig rendesen kentem magam, amikor egy csoportban felmerült, hogy a retinol káros a magzatra és ebben van. Elég dühítő, mert kb a retinol az egyetlen amit terhesen kerülni kell.
Ezen kívül az egész mellkasom lila pöttyös kiütéses lett kb a 12.héttől,azt hittem ez a hormonok miatt van. Most letettem 2 napja az olajat és natúr jojobával kenem és hófehér, gyönyörű a bőröm. Úgyhogy nekem felejtős, soha többet nem veszek, és remélem tudtam segíteni más kismamáknak, mert mikor én olvastam mindenki csak ajánlotta..

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2021. január 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, nem ragad, jól beszívódik. Viszont nagyon erős és kellemetlen illata van, már-már émelyítő.

2 ÖSSZETEVŐ