deccs91

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. február 21.

Nagyon szeretem, nekem száraz a bőröm, ezért kell alá primer, de azzal együtt tökéletes! (Honey Dew Me Up Primer) Nude árnyalatot választottunk a boltban, ahol amúgy eszméletlen kedvesek voltak, nem hagyták, hogy egyedül szenvedjek a színekkel, az egyik eladó lány rögtön jött és tesztelte a nyakamon a színeket. Mivel pont a bőrömnek illeszkedőt választottunk, így kicsit sápadtnak érzem magam benne, mert eddig sötétebb alapozóm voltak, de próbálom megszokni. Könnyű vele vele dolgozni, egy rétegben nagyon finom fedése van, kettőben viszont szerintem nagyon szépen fed. Mondjuk szerencsére nincsenek bőrhibáim, viszont a szemem nagyon karikás, arra kell külön korrektor. Összességében elégedett vagyok nagyon, újra fogom venni, csak majd 1-2 áranyalattal sötétebbet :)

NYX Honey Dew Me Up Primer

NYX Honey Dew Me Up Primer
2019. február 21.

Ahhh én imádom! A boltban ajánlották, hogy száraz bőrre mindenképpen kell primer alapozó alá, én összekeverem az alapozóval, és nagyon könnyű vele dolgozni. Kicsit nyúlós az állaga, mikor kiszedek belőle, de ez rögtön elmúlik, ahogy a bőrre ér, és azonnal felszívódik. Ja és isteni mézes-kamillás illata van, egyáltalán nem tolakodó, rögtön el is illan! Tuti újra veszem!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. február 4.

Hónapokig vártam a véleményezéssel, mert egyszerűen képtelen vagyok döntést hozni, hogy jó-e vagy nem. Vannak napok, amikor szeretem, szépnek látom a bőrömet, tetszik a hatása, de másik napokon, meg egyszerűen borzalmas. Teljesen lekopik, de nem mindenhol, ezért fontol lesz tőle az arcom. Ha pl eszem és megtörlöm a szám, a szám körül látszik, hogy nincs ott az alapozó. Lehet rossz színt választottam én ne tudom, de sehogy se jó. Szárítja a bőröm, de ha aláhidratálok, akkor még jobban kopik. Nem az igazi :(