Dee

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2019. július 25.

Én nagyon megszerettem. Alapozóként nem használom mert arra ott a True Match, viszont az anyapanda szemeket nagyon jól fedi és kevés is elég belőle. Nekem hosszú ideig egyhelyben maradt, konkrétan nap végén szedtem le a sminklemosóval. 👌🏻 Nem nehezíti el azt a vékony kis bőrréteget a szemem alatt így ez is plusz pont. 😉

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2019. július 25.

Sampon+balzsam+maszk, ez a sorrendem. Írtam a samponnál és a balzsamnál is, és tényleg együtt a 3 legjobb. Szintén nagyon jó az állaga, az illata, gyakorlatilag kisebb csodát tett a durván száraz hajvégeimmel.Hogy mennyire mentette meg az utolsó pár centit? Nos azt nem tudom, DE szebb, és erősebb hajam. Sőt egyre biztosabb vagyok benne hogy a hajam növekedését ennek a termékcsaládnak köszönhetem. A hajam napokig fényes, illatos, könnyű. Kevés is elég belőle, így hosszabb ideig kitart mint eddig bármelyik maszkom/pakolásom.
Már csak a 4. tagja várat magára ^^.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2019. július 25.

A samponjánál is írtam hogy együtt használom a termékcsaládot. Engem nagyon megnyert intenzív illat, kellemes állag (végre nem csöpög le a hajamról a balzsam) pillanatok alatt érezni lehet hogy teszi a dolgát. Nekem napokig puha, fényes , “könnyű” a hajam (bár lehet hogy azért mert a maszkot is használom ). Nagyon elégedett vagyok vele, nekem hozza a megszokott L’Oréal minőséget. ❤️