deed013

Regisztráció dátuma: 2011. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. Hauschka Sóvizes Fogkrém

Dr. Hauschka Sóvizes Fogkrém
2013. január 23.

Én ezzel most nagyon mellényúltam. Nagyon megörültem, amikor rátaláltam erre a készítményre, mivel nagyon szeretem a természetes sós fogkrémeket, és ez egy olcsóbb megoldása lett volna számomra a Weledának.
Megvettem, első fogmosásnál, majdnem elhánytam magam, elnézést kérek mindenkitől aki szereti, számomra egyszerűen szörnyű. Olyan, mintha a keserű narancshéjat besóztam volna, és még adtam volna hozzá 1-2 szörnyű ízű gyógynövényt. Nagyot csalódtam. Azóta mégegyszer megpróbáltam, és egyszerűen nem tudok vele megbarátkozni. Próbáltam rásózni Anyukámra, ő azonnal kiköpte, pedig mindketten nagy hívei vagyunk a természetes dolgoknak. A sóhoz márcsak azért is ragaszkodunk, mert Édesanyám nagypapája 81 évesen úgy hunyt el, hogy mind a 32 saját foga megvolt. Egész életében konyhasóval dörzsölte át a fogát, reggel és este, illetve egy héten 2-3 alkalommal pálinkával öblítette ki reggelente. Így mi ragaszkodunk a sós megoldáshoz, de marad a Weleda, mivel a másik Dr. Hauschk fogkrém mentás, és kitudja miyen íze van. Az íz kérdése tart vissza a zsályás szájvíztől is.
1 pontot adok, mert jó árban van, ahhoz képest amit képvisel, illetve még egyet, hiszen mégis egy természetes fogkrémről van szó.

Ilcsi ParadiC-Vit Pakolás

Ilcsi ParadiC-Vit Pakolás
2012. január 11.

Nagyon szeretem az Ilcsi pakolásait, nemrég fogyott el mindenem, így beruháztam erre, és nem bántam meg. Összehúzta a pórusaimat, üde, feszes, és egységes színű lett tőle a bőröm (igaz ezeket a legtöbb pakolásnál észre lehet venni :-)). Próbáltam az esemény előtti pakolással is, de nagyon nehezen száradt (persze lehet, hogy nagyon vastagon kentem), és feltűnően sokáig piros maradt az arcom az együttes használat után, főleg a nyakamon, a szemem körül (hiába hagytam ki a szemkörnyéket), a halántékomnál, illetve a hajam vonalánál maradt piros. Délelőtt raktam fel, este még látható volt a pirosság pedig eltávolítás után használtam a ROZI gélt, és a csipkebogyó habkrémet.
Önálló használatnál viszont nagyon kellemes érzést hagy maga után, így nagyon ajánlom a kipróbálását!

L'oreal Professionnel Tecni.Art Ahead Clay Matt Hatású Wax

L'oreal Professionnel Tecni.Art Ahead Clay Matt Hatású Wax
2011. november 14.

Ez az egyik legjobb matt hatású wax, ami nem zsírosítja el a hajat, és tényleg olyan hatást ad, mintha semmi nem lenne a hajon. Egyáltalán nem fényes, nagyon jó tartást ad a hajnak, ami egész nap tart. Rövid hajra a legideálisabb. Kicsit nehéz kimosni a hajból, ajánlatos kétszer is hajat mosni, de megéri.
Erőssége: 4/6

5 ÖSSZETEVŐ