deezsina

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Effezel Gél

Effezel Gél
2020. március 13.

Ezt a krémet nem véletlen orvos írja ki, nagyon erős cucc, ezért 1-2 nap után lepontozni nagyon nem oké szerintem.
Én minden másnapi alkalmazással kezdtem bevezetni, így kb 3 hete használom, mivel már voltak húzós eseteim retinol és AHA túlzott alkalmazásával, ezért nem lepett meg az irritáció sem. Amikor túl erősnek érzem, úgy hogy a reggeli c-vitamint és hidratálót alig bírja a bőröm, akkor volt hogy 1 napnál több szünetet tartottam, de igyekeztem visszatérni, mert alkalmazás nélkül nem szokik hozzá a bőr. A bőrgyógyász azt is említette hogy ha hozzászokik akkor este és reggel is alkalmazzam, na ettől még messze vagyok.
Mivel a c-vitamin és a krém hatóanyagi kiütik egymást, ezért c-vitamint csak reggel használok, nem tudom kockázatos-e, de mivel ez a krém szárít, öregít és szabadgyököket szabadít fel, úgy gondoltam hogy valami antioxidánsra is szükség van. Sokszor csípett a c és a hidratáló is, de gondoltam hogy ezeket így kerek használni.
Kb 3 hét használat alatt még mindig vannak pattanások, ugyanúgy megtelnek a pórusaim, de türelmes vagyok. Írok majd a friss infókról.

Nuxe Nuxellence Bőrfiatalító és Tökéletesítő Szemkörnyékápoló

Nuxe Nuxellence Bőrfiatalító és Tökéletesítő Szemkörnyékápoló
2020. március 13.

Érdekes krém, mintát használok jópár hete. A leírt másik véleménnyel szemben ez nem egy színezett krém, nem fed, nincs benne színanyag, hanem kb mint a fehér krémek, amik nem átlátszó gélek, úgy ennek is van egy krémszíne, ami picit sárgább a megszokottnál.
Fő erénye a hátrányából is fakad, a szilikontól nagyon selymes, csúszós púderes érzetet hagy maga után. Nem sminkelek annyit, hogy tudjam, ezekkel milyen viszonyban van. Én reggel használom a krémet hogy felfrissítse az összegyűrődött fejem, arra jól működik. Ennyiért azért meg nem venném.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. március 2.

Ez a spirál egy picit túlzás nekem, elég "vastagnak" érződik a festék, nehéz belőle keveset felvinni. Néhány drágább spirál (mac, clinique) próbálása után az ember érzi ezt a fajta különbséget, ami nem tragédia, de hozzá kell szokni. Bár én sose viszek fel több réteget és nem célom hogy kövér vastag szempilláim legyenek.
Amúgy tényleg nem rossz, relatíve nagy szempillákat csinál és a sűrű festék miatt dúsít is valamennyit. Nem vettem észre néhány nap használat alatt, hogy karikát csinálna a szemem alá, a lemosása közepes, nem jön le teljesen simán de a micellás víz kis erőlködéssel elég hozzá.

update egy hónap után: máris karikát csinál a szemem alá 3-4 óra viselés után, nem örülök, nem veszem újra.

1 ÖSSZETEVŐ