deezsina

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lee Stafford Scalp Love Sampon

Lee Stafford Scalp Love Sampon
2024. március 7.

Szokásos lee staffordosan erős rózsaszín illat, amúgy picit korábban kell mosni a hajam emiatt, már a 3. napon is elég necces pedig próbáltam korábban 4 napra kitolni. Kicsit szerintem a korpásodás is visszatért
Valamiért a douglasban minden lee stafford termék olyan mintha csak 70%ig lenne töltve, nem tudom máshol is így árulják-e de elég fura
A balzsam ebből amúgy nem rossz, pici olaj a legrosszabb állapotban levő tincsekre elfér, de általában elég

Dr. Jart+ Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment SPF 30

Dr. Jart+ Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment SPF 30
2022. november 30.

Szerintem ezt a terméket a gyulladt részekre érdemes használni, nem egész arcbőrre. A pirosságot jól elfedi, így nem okoz semmi problémát.

The Ordinary Behentrimonium Chloride 2% Conditioner

The Ordinary Behentrimonium Chloride 2% Conditioner
2022. november 2.

Tök jó termék, a samponnal együtt használom. Picit szárító hatással tud lenni a hajvégekre ez a kombó, a balzsam nem lesz elég tápláló a végére, főleg ha töredezésre hajlamos, ezért szerintem muszáj valami külön termék konkrétan a végekre, de a teljes hajhosszon nagyon jó textúra alakul ki, nagyon könnyű marad a haj tőle.

1 ÖSSZETEVŐ