deezsina

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Pro Beyond Twisted Lash Mascara

MAC Pro Beyond Twisted Lash Mascara
2019. augusztus 14.

Félve vettem meg, akkor még ennyi értékelés sem tartozott hozzá, a közepesen bevált clinique spirálomat váltottam le vele.
Röviden összefoglalva nagyon szétválasztott, hosszú pillákat csinál, tehát testességet és dús hatást ne ettől várjon az ember. A keféjét meg kell szokni, nekem kb kétszer annyi idő szépen felvinni a festéket, mint általában szokott lenni, egyrészt mivel többször kell végighúzni, másrészt jobban kell egyengetni, beállítani.
A hatás így természetesebb, szellősebb lesz, nekem eddig tetszik.
Külön kiemelném még a két számomra legfontosabb tulajdonságát, eddig nem láttam peregni (persze ez a használattal és ahogy szárad a spirál változhat) illetve nagyon szépen és könnyen lemosható, kb nem is kell hozzá külön sminklemosó, a melegvíz és az arctisztító leviszi, ami nagyon jó, nem kell a szemek alatti érzékeny bőrt tovább gyötörni. Így összességében nekem tetszik, lehet hogy megmaradok nála!

update 2-3 hónap használat után: továbbra sem pereg, és ahogy picit talán sűrűsödik, egyre könnyebben vihető fel és tök jó kinézetű szempillákat csinál. Amire vigyázni kell, hogy én túlságosan erősen csavarhattam rá a kupakját, amitől megrepedt picit, remélem nem esik szét és tudom használni amíg az állaga engedi, amúgy szuper pozitív csalódás ez a spirál!

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++
2019. augusztus 14.

Fényvédelemre teljesen oké ez a termék, de a watery light tulajdonságát én annyira nem érzem, mondjuk nem tömény vagy sűrű, inkább úgy marad a bőrön, mint a tonik. Nekem fényes marad és úgy tűnik, mintha nem szívódna be, csak nagyon sokára.

the Balm Balmshelter SPF18

the Balm Balmshelter SPF18
2019. július 17.

Ráuntam a koreai BB krémekre, amiket eddig használtam, ennek viszont elég jó marketingje és értékelései voltak, így egyszer nap végén magamra kentem a müllerben és nagyon elégedett voltam, -30%-os áron úgy voltam vele, megéri kipróbálni.
Nyáron alapból szebb a bőröm, erre az időszakra ez a termék tökéletesen elég, ha mégis akad 1-2 gyulladt rész arra mehet a korrektor. Az árnyalatok csalókák, nagyon fehér bőröm van, a legvilágosabbat mégsem mertem megvenni, szóval a sima világos lett, aminek én érzek egy kis sárgás beütést, nem tudom ha ez a pici barnulásom majd elmúlik, jó lesz-e. A fedés második, harmadik kenéssel picit építhető, ízlés kérdése. Általában én kenek alá hidratálót, amiben szintén van egy kis fényvédő, nagyon melegben néha picit sok, de amúgy elfér. A legjobban azt szeretem, hogy ha nem akarom magam sminkelni, akkor reggel simán felkenhetek egy réteget, mégis úgy látszódik, semmi nincs rajtam.
Eléggé tartottam attól, hogy van egy összetevője, ami az értékelések alapján hajlamos eltömíteni a pórusokat, nekem egy hónapja tartó napi használat után ilyen gondom még nem volt. (alapból is tág, gyorsan megtelő pórusaim vannak, nem volt változás)
Estére picit lekopik, de szépen. Örülök, hogy megvettem, nagyon kíváncsi vagyok, hogy télen, mikor több a probléma az arcomon is ennyire jó lesz-e.

1 ÖSSZETEVŐ