deezsina

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. január 11.

Csodát nem csinál, de a zsíros-kombinált bőrömön nem okoz újabb pattanásokat, amiket pl a Pyunkang nutrition krémje okozott. Estére használom, nappalra ilyen adottságú bőrre sok lenne a fényvédővel együtt. Száraz bőrön valószínűleg szuperül működik.

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%
2021. január 11.

Pattanásos, tág pórusú, kombinált, laza szerkezetű bőrre vettem, okosszépség ajánlásra. Reggelente használom egyedül ezt fényvédő alá. Bevallom, nem tudok különösebb hatást neki tulajdonítani. Kellemetlenséget sem okoz, de úgy nem érzem a hatását. Én általában estére használok hatóanyagot, de akkora már sok egyéb dolog van, még nem jöttem rá hogy kéne alkalmazni.

Regaine 20 mg/ml Külsőleges Oldat

Regaine 20 mg/ml Külsőleges Oldat
2021. január 6.

Nekem is férfias típusú hajhullásom van, fejtetőn és oldalt gyengül erősen a hajam, kinő és már törik is le a vége. Valamelyest kordában tartható volt eddig, de egy ricinusolajos pakolásos próbálkozás után sokszáz hajam kezdett mosásnál és több mint száz napi fésülködésnél hullani. Valószínűleg befullasztottam szegénykéket, érthetetlen.
Ekkor ösztradiolos és plantur oldat hatástalansága után a bőrgyógyász a regaint javasolta, egy flakont a rendes férfiváltozatból elhasználtam majd rendeltem a 2%-os női változatból három havi adagot. Mivel csak oldalra és felülre használom nekem legalább másfélszer annyi ideig elég mint ahogy az adagolás írja.
Az első flakonnál kb semmi változást nem éreztem, szerencsére mellékhatást sem érzékeltem semmilyet, a kezdeti erősödő hullás is megvolt, aztán ez mérséklődött, most látok baba hajakat, de drasztikus változást még nem látok. Kíváncsian várom, a hátralevő 2 flakon elhasználása után mi lesz, jövök updatelni majd.
Az elhagyását fokozatosra tervezem, mert félek hogy ami új haj nő, rögtön ki is hullik amint leállok a cuccal, elvileg ez várható.

update: 3 flakon után a homloknál levő hajvonalon sok kis apró hajat látok, 2-3 centisek, vékonykák mint a saját hajam, talán picit vékonyabbak is. A hullás mértéke stabilan közepes, nem csökkent le nullára, nem is nagyon rémisztő, hosszútávon azért nem jó. Azt hiszem most rendelek még 3 hónapot, ha már elkezdtem, nézzük meg hogy lehet-e értelmes minőségű növekedést várni ettől a szertől.

1 ÖSSZETEVŐ