delorean

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2018. december 12.

Update: Azóta kipróbáltam egy másik BB krémet (Bebe), és jobban bevált, abban nincs egyáltalán parfüm, jobban terül, bár van benne szilikon. Nagyon nehéz eldolgozni, rengeteg idő megy el ezzel reggel, még úgy is, hogy az Innisfree the minimum fizikai fényvédő van alatta, ami tartósabbá teszi, és könnyebben eldolgozhatóvá. Mostanában nagyon irritált a bőröm, és égő érzést éreztem a felvitelét követően.

Nagyon örülök neki, hogy nincs benne fényvédő, ugyanis akinek szüksége van rá, az fényvédőzze külön magát pluszban, vagy keverje hozzá a BB krémhez, de én kiszedni már nehezen tudnám a krémből a fényvédőt. Egyébként meg tűző napon volt rajtam reggeltől estig, és nem égtem le, tehát a fedése alapból biztosít valamekkora fényvédelmet is. Sőt úgy is használtam, hogy a Lavera érzékeny bőrre való fizikai fényvédő fölé kentem a BB krémet, és így nem néztem ki úgy, mint akit lemeszeltek fehérre.

Valóban sietni kell a felvitellel amúgy, én hidratálót használok alá (Benton snail-bee high content lotion), és így nagyon jó, egyelőre megérdemli az 5 csillagot, már a második tubust is megvettem. :)

Érdekes olvasni, hogy van akit fojtogat. Nagyon sokáig alapozó + korrektor + púder kombinációt kellett viselnem, na, az valóban fullasztóan fojtogató volt, főleg nyári melegben. Ezek után nekem olyan viselni ezt a BB krémet, mintha 20 év után kiengedtek volna a börtönből.

Babydream Med Pflegelotion

Babydream Med Pflegelotion
2018. december 5.

Tényleg nagyon jó testápoló, nem is kísérletezem tovább más testápolókkal, még ha nem is a legolcsóbb. Szerintem jobb, mint az Alverde med volt. Kár, hogy az arckrémjét nem lehet kapni. :/

Aveo Med Ultra Sensitiv 24h Creme

Aveo Med Ultra Sensitiv 24h Creme
2018. december 5.

Nagyon jó kis krém, bár télen nekem éjszakára kevés egy kicsit, ezért nappali hidratálónak használom, az Innisfree the minimum sun cream alá, és a Geek & Gorgeous C-vitamin szérum fölé. Müller 20%-os akcióval nagyon megéri, olyankor szoktam elraktározni belőle.