deluna

Regisztráció dátuma: 2016. február 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Fall Romance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Fall Romance Eyeshadow Palette
2024. március 19.

👁 Nos.... nem is tudom mivel kezdjem.... a paletta őszi hangulatú...(nak kéne lennie) vannak krémesek (furi krémes állagú) ...mattok... matt csillogós...(na minek is? ) komor az egész. A képek csalókák... iszonyat egyforma színek.... 5 szín szinte tök felesleges, nem is úgy működik.... a színe se jön elő...lapos.. uncsi... nem tudom h gondolta a tervező 🤔 .... Nem mondom h nem lehet szép extra sminket varázsolni (de amikor előveszem és gondolkodnom kell h mit is akarok...? inkább olyan palettát veszek elő ami adja magát, Nincs időm reggel agyalni ) az első 5 színt szeretem de ennyi.

Juvia's Place Afrogalactic Eyeshadow Palette

Juvia's Place Afrogalactic Eyeshadow Palette
2024. március 13.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen extra minőségű paletta. A színek baromira pigmentáltak, tartósak.. jó vele dolgozni. A krómokat ... összehasonlítottam PMg VIII. IX palettájában lévő d.króm színével és kenhetősége , állaga, minősége nagyon hasonló..szinte ugyan azt a finist adja. (Annyi csalással h primer és Pmg színerősítő került alá..de minden alá ezt rakok) reggel 7htól este 11hig...mozdulatlan maradt a smink! önmagában kicsit szétesik a juvia's duókrómja (fénynél vehető észre...ami nem csúnya ... szikrázób..nem fóliás mit Pmg-é. Szóval... megéri annak aki szereti exra világát Juvia's nak...és a sok króm szerelmese. <3 (ami nekem hiányzik az a világos szín... elférne ennyi vibrálás között) Nagyon oda vagyok érte!

Oden’s Eye Jewels & Gem Palette

Oden’s Eye Jewels & Gem Palette
2024. március 8.

Külföldi Influenszerek az égig magasztalják ezeket a palettákat... :/ ... potyog a csillogó rész a festékből az arcra ...szem alá. .. :/ . az egyedüli ami jó működik rajtam( Bár ez sem marad fólia hatasú, szét mozog egy idő után de fent marad) az a duókrómnak csúfolt a swoon árnyalat. ..na és a mattok... nem rossz.... nekem szét dolgozható de koszos hatású .(a színek nem tetszenek rajtam) Lehet csak nálam nem működő paletta.. 3 csillag...