delux2001

Regisztráció dátuma: 2017. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém
2020. november 30.

A vadrózsás krém nappali és éjszakai krém után vettem és hát.... elég zsíros, így este közvetlen lefekvés előtt kenem fel és így kiváló kézkrémnek is. Reggel pedig egy nagyon keveset oszlatok el az arcomon. Az illata rendben van, engem nem zavar egyáltalán. Nem tudom, nem vártam túl sokat tőle, egy egyszerű krém.
Update: viszket tőle a bőröm :D szóval valami mégiscsak irritál benne

Alverde Soft Velvet Ajakrúzs

Alverde Soft Velvet Ajakrúzs
2020. november 23.

Én szeretem ezt a rúzst, mert jó a színe. Előtte kell hidratálni, az illata kellemes, viszont nem valami tartós, két-három óra után eltűnik az ajkakról.

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2020. november 20.

Oké, nekem ez a termék abszolút bevált! Ekcéma miatt eléggé korpásodik a fejbőröm, plsu zsíros... előre kinéztem ezt a terméket, elég borsos ára volt (4500 Ft), de nagyon megérte. Egyetlen hajmosás után már rendben volt a fejbőröm, a fésűben nem maradt benne a korpa. Általában heti kétszer mosok hajat, minden alkalommal kétszer habozok. Első öblítéshez egyszerű kőolajmentes sampont használok, második öblításhez ezt. Nem ezt használom mindig, csak ha újra előjön a probléma - nagyon tisztít. Csodás a hajam érintése utána. És az illatát is szeretem.