demetern

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Neostrata Bionic Skin Lightening Cream SPF15

Neostrata Bionic Skin Lightening Cream SPF15
2015. május 16.

Senki ne gondolja,hogy rögtön eltűnnek a májfoltok,de kitartó,kb másfél hónap után elkezdenek lehámlani,lekopni a foltok. Csak a folt helyén. Én is először azt mondtam,kidobott pénz,aztán elkezdett használni. Sok sikert és kitartást mindenkinek! :)

Lily of The Desert Aloe Vera Gelly

Lily of The Desert Aloe Vera Gelly
2014. február 21.

Ez az első aloe gél,amit kipróbáltam az arcbőrömre,már több hónapja használom,mivel utálom a zsíros vajakat,amik sose szívódnak be a bőrbe! Ezzel 100%-osan meg vagyok elégedve, arcmosás után szoktam mindig bekenni,többször is egy nap,ha kell,nem szárít,de nem is zsíros tőle a bőr,én inkább olyan hidratált érzést mondanék,amit érezni lehet.Úgy gondolom,inkább ezt kenem minden nap magamra,mint akármelyik natúrnak álcázott arckrémet,amit teleraknak mindenféle rejtett kitudja mivel. 5*

Olivia Holt-Tengeri Iszap Kecsketejes Szappan

Olivia Holt-Tengeri Iszap Kecsketejes Szappan
2013. szeptember 2.

Az olívia,mint cég,természetesen sokkal előbb volt,tehát hogy ki kit majmolt le,azt rögtön le is lehet szűrni!Ráadásul a mindig szappan honlapja nagyon hasonlít a mannaszappan oldalára....... Abszolút szánalmasnak tartom az ilyesfajta "lopásokat",és teljes mértékben olívia szappan hűséges vásárló maradok!!!!A fesztiválokon a mindig szappan csak idén jelent meg először,holott az olívia már nagyon régóta kint van!Onnan is lehet tudni,hogy nem ugyanarról a gyártóról beszélünk,hogy az olívia kitalálója egy gyógyszerész hölgy,aki úgy döntött,elég a sok vegyszerből,és csinált egy vegyszermentes,egészséges szappant,a másik ahogy a honlapon néztem,egy úr.