demeve

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2020. október 9.

Egyedi éjszakai signature illat. Nappalra a Good Girl-t használom, az a tökély számomra, de éjjelre... 20 éve képtelen vagyok leváltani, pedig próbálom, hogy up-to-date illatom legyen. Egy biztos: a Rush egy erősen manipulatív illat! Egy titkos üzenet. Azoknak való, akik indirekt módon vonzzák és élvezik a férfiak figyelmét. Tudom, hogy utálat vagy imádat és nincs közpút, és megértem. Az érzékenyek számára szúrós, fojtó lehet, sőt nagyobb dózisban még az én fejem is belefájdul, ezért kell csak leheletnyi belőle. Olyan, mint egy szexferomon (pedig nincs is benne ilyen adalék), és csak egy ici-picike kis fújás kell, egy aura. Belefújok a levegőbe, és gyorsan átszaladok rajta. Eszméletlen tartós, főleg ruhán. Van egy kis trükköm, amit ehhez az illathoz fejlesztettem ki: Egy leheletnyi Rush aura és egy csepp Coco Mademoiselle a füleim mögé annak címezve, akit közel engedek magamhoz (aki amúgy a férjem), de tényleg csak annyi, hogy csak közelről lehessen érezni - így egy csomó ideig elég a Coco-ból egy kenős (nem fújós) termékminta, nem kell egy full üveg parfüm. Mindezt megspékelem egy fújásnyi illatmentes vegán feromon parfümmel a hajam tövébe a nyakamon. (A férjem, aki amúgy egy munkamániás, nagyon fegyelmezett férfi, ettől teljesen bevadul!)

Dr. C. Tuna Age Reversist Exceptional Cream

Dr. C. Tuna Age Reversist Exceptional Cream
2019. április 28.

Nagy Farmasi fan lévén nagyon meglepő volt (agica10) hozzászólása és a 6 megerősítés. A környezetem nagyon odáig volt érte, tényleg nem hallottam még róla negatív kritikát. Mondjuk több szabályt is be kell ennél a terméknél tartani, különben nem stimmel a végeredmény. Pl. arctisztítás után - vízzel tilos a krém használatakor -, hidratálni kell, aztán jön ez a cucc, és felkenés után vagy 10 percig nem lehet mimikázni, különben "beragasztja" a ráncokat. Aztán pedig nem lehet alá/fölé sminkelni. Lehet, hogy érzékeny volt a hölgy valamelyik összetevőre, pl a planktonra? Csak mert nálam a kamillánál van ugyanez, meg a mézes összetevőnél - azoknál konkrétan szét tudnám kaparni a bőrömet. Nem tudom, megvan-e még az eladó mennyiség, de én átvenném.

Farmasi Zen Extension Lash Mascara

Farmasi Zen Extension Lash Mascara
2019. április 11.

Ez egy nagyon érdekes spirál, mivel rugalmas a feje. Első használatkor nehezen tudtam bánni vele, mert mindig belerugózott a szemembe. :D De pár húzás után profin kezeltem, szóval csak megszokás kérdése volt. Ami külön tetszett, és még nem tapasztaltam egyik spirálomnál sem, az az, hogy olyan, mintha konkrétan befestené tartós festékkel, és meghosszabbítaná a pilláimat. Szóval nem olyan, mint egy spirál, ami azért tökre látszik, hogy spirálozva van a szempillám, hanem nagyon természetesen emeli ki a pillákat. Hétköznapok sztárja!!! - nálam legalábbis.