Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Kézápoló Krém Argánolaj & Marokkói Rózsa

Yves Rocher Kézápoló Krém Argánolaj & Marokkói Rózsa
2021. április 26.

Az illata nagyon tetszik, és kábé a pozitívumok felsorolása itt véget is ér. Az árhoz képest az űrtartalom rettentő kevés, alig használom 1-1,5 hete és mindjárt kiürül. És ha még hidratálna is... de nem. A szokásos filmszerű, műanyag érzet ott marad utána a bőrön, lemosást követően pedig ugyanolyan száraz a kezem, mint előtte, tehát csak addig ér valamit, amíg felkenem, és utána az a valami le nem "kopik" a kezemről. Abszolút csalódás, YR kézkrémet többé nem fogok venni.

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2021. április 26.

A hővédő hatásával meg voltam elégedve, mintha valóban ért volna valamit a téren, hogy ne töredezzenek olyan hamar a hajvégek. (180C-on használtam maximum a hajvasalómat, így kell nézni ezt a visszajelzést!) Ellenben azt tapasztaltam, hogy reggel az ágymeleg hajamat tincsekbe összeállt tőle, mintha kvázi összeragasztotta volna. Mikor utóbbit felfedeztem, alig vártam, hogy elfogyjon... A reggeli párát jól bírta, de ez a ragacsos érzet nekem nagyon sokat elvett az értékéből.

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Citrom Illattal

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Citrom Illattal
2021. március 19.

A HiGeen idején ismerkedtem meg a márkával, ezért eléggé megijedtem, mikor azt hittem, nem fogják tovább forgalmazni. Viszont az előző társához képest kevésbé találom hatásosnak, már ami a gombaölést illeti. Úgy látom, változtattak a receptúrán az előzőhöz képest, így valószínűleg annak köszönhető, hogy míg az előbbivel kikezeltem a lábamon a körömgombát, ez viszont negyed éve semmit sem tud vele kezdeni. Holott egy nagyon olcsó alternatívája lenne a gyógyszertári ecsetelőknek... A kézfertőtlenítő hatásával elégedett vagyok, kis mennyiség is elég belőle, használatot követően nem ragad, és nem érzem azt, hogy csontra szárítaná a kezemet.

1 MÁRKA