Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet
2024. február 10.

Az itteni vélemények alapján mertem megvenni, és egyáltalán nem bántam meg! Ár-érték arányban rettentő jó, bár osztom az előttem szólók véleményét, miszerint a hozzá járó műanyag ecset borzasztó. Én ki se próbáltam, hanem hozzácsaptam a már elfogyasztott szemöldökporhoz járó, valódi szőrből készült ferde ecsetet, amivel ugyanolyan jó használni, mint az elődjét. Évekig elég ez a mennyiség, ehhez képest pedig nevetségesen olcsó.

Catrice Szemöldökformázó Szett

Catrice Szemöldökformázó Szett
2024. február 10.

Úgy voltam vele, hogy pár száz forinttal drágább csak a saját márkás termékeknél, ezért megpróbálkozok vele. Sokáig az YR szemöldökhöz való ceruzát használtam, amit hegyezni kell, de nagyon nem jött be. Elég sokáig kell szenvedni vele, amíg befogja a bőrt, nem volt tartós, ha meg hegyeztem, bökte a bőrömet. És ez? Ultra brutál tartós, ahogy előttem is írták már. Őszintén szólva nem néztem szét, hogy több árnyalatban létezik-e, valószínűsítem, hogy nem, mert pont az a két árnyalat van a palettán, mint ami a képen is látszik. Ezek kifejezetten hideg színek, míg az én egyre sötétebb barna színű hajamhoz nagyon passzol, addig anyu vörös hajához nagyon rideg, nem áll jól neki. Az ecsettel még barátkozok, nem igazán tudom használni, de a ferde kialakításnak köszönhetően egy kis gyakorlás után valószínűsítem, hogy nagyon szépen meg fogom tudni rajzolni vele az ívet.
A kiszerelés rettentő csajos, csinos, a grátisz szemöldökcsipesz már csak hab a tortán. Egyébként kétlem, hogy ilyen kis tükörnél szépen lehet szemöldököt rajzolni, de lehet, hogy ehhez csak én vagyok túl kevés. Csont nélkül kapja az 5*-ot.

Up: Ősidők óta használom, és mindig még csak az első, világosabb szín fogyott el. Nagyon szépen pigmentált, tartós szemöldökpor, amit öröm használni. A hozzá járó szemöldökcsipesz számomra használhatatlan volt, viszont a kis ferde ecsetes applikátort az első használat óta imádom. Kár, hogy már valószínűleg nem gyártják, mert egy bolt polcán se találkoztam már vele.

Isana Holt Tengeri Fürdősó

Isana Holt Tengeri Fürdősó
2024. február 10.

Az előttem szóló jó vélemények miatt mertem kipróbálni, és abszolút nem bántam meg. Valóban hihetetlen, de fürdés után selymes, hidratált a bőr, egyáltalán nem igényli a testápolót. Én személy szerint egy egész tasaknyit használtam egyszerre, de lehet, hogy azt megfelezve még gazdaságosabban lehet használni. Egyedül azt sajnáltam, hogy másnap, mikor enélkül zuhanyoztam, ugyanúgy jelentkezett a száraz, viszkető bőr, de nyilván ez nem a termék hibája.

1 MÁRKA