Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2019. október 9.

Maradunk annyiban, hogy ez a deo kétszer annyiba kerül, mint amennyit én jó szívvel kiadnék érte, de egyébként amit ígér, azt tényleg tud. 48 órás hatást ígér, de nyilán nyári melegben nem reszkíroznám meg, hogy kétnaponta kenegessem magam, hogy aztán mégis büdös legyek. A szagtalanításra kiváló, bár fáj a szívem érte, hogy nem alumíniummentes, de nyilván azért működik. Viszonylag sokáig elég, nálam a tekerős résszel sincs semmi baj. Az illatát nem kifejezetten szeretem, de sokadik használatra már teljesen hozzászokott az orrom, nem furcsa. Semmi negatívumot nem tudok ellene felhozni, bár hozzá kell tennem a kettős mérce miatt, hogy Németországban vásárolt verziót használok, így a magyar lehet, hogy silányabb minőséggel néhány fokkal.

Fusswohl Lábradírozó Kő

Fusswohl Lábradírozó Kő
2019. október 9.

A mamám tukmálta rá, merthogy nem ér semmit, csak a habkő kopik, de a bőrt nem szedi le. Felvilágosítottam, hogy azért, mert rá van írva, nedves bőrön nedves kővel kell használni, ő pedig szárazon próbálta. Aznap este le is teszteltem, meglepődtem, hogy milyen simára radírozta a bőrömet, de aztán a zokni felhúzása közben hallottam a karcos hangot, hogy igazából semmit se csiszolt a sarkamon, csak vizesen tűnt úgy. És tényleg csak a habkő kopik a használat során, szóval egyértelmű pénzkidobás, senkinek nem ajánlom. Ha valaki tényleg valódi eredmény akar, a márka nyeles, kétoldalú sarokreszelőjét ajánlom, mert azzal tényleg eredményesen lehet dolgozni jól előáztatott sarkakon.

Eveline Extra Soft Bio Oliva Regeneráló Luxus Krém

Eveline Extra Soft Bio Oliva Regeneráló Luxus Krém
2019. október 9.

Nálam sajnos csúfosan leszerepelt a másik két társához, a piros és a sárga tégelyeshez képest. Az illata nagyon finom, érdekes ez a halványzöld állagú, jól kenhető, könnyedén beszívódó krém, de nem nyújt igazi hidratálást. Fél óránként tudnék vele kenekedni, akkor sem érzem a hatását, mikor felkenem, jónak tűnik, aztán semmi sem történik, porzik utána a bőröm. A piros tégelyes a legjobb, ez viszont tényleg senkinek nem ajánlom kedvező ár, finom állat, jó állat és más egyéb jó tulajdonságok mellett sem, ezért az egy csillag.

1 MÁRKA