dendi

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme Miracle Air De Teint Alapozó SPF15

Lancôme Miracle Air De Teint Alapozó SPF15
2018. február 19.

Nem rég kezdtem el használni, de eddig nagyon tetszik. A pipettás adagoló nagyon jó. Az üveg, a kiszerelés nagyon elegáns. Az illata kellemes, nem erős. Az állaga nagyon folyós, könnyen eldolgozható. Ecsettek egy közepes fedést is el lehet érni, építhető, de könnyen maszkos hatása lesz. Én a legjobban kézzel szeretem először eloszlatni, majd ahova még szükséges oda ecsettel viszem fel. Így a fedése nagyon enyhe, természetes lesz. Használat közben rögtön nedvesből olyan púderes állagú lesz az alapozó. Mattra szárad egy enyhe kis fénnyel, pont mintha a bőrünk lenne (csak egyenletesebb). Pattanásokat, irritációt nekem nem okozott. Külön pont, hogy találtam egy enyhén olivás árnyalatot (Beige Albatre).

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2018. február 19.

Fedése magas, teljesen mattra szárad. Amit igér, hogy nem kell kiigazítani, és, hogy nem kenődik teljesen betartja. Estig fennmarad, nekem egyedül a Homlokomon lesz egy leheletnyit fényes kb. 6-8 óra viselés után. Pattanásokat nem okozott, nem irritált. Nem ül be a ráncokba. Ami negatívum, hogy az árnyalatok nagyon rózsaszínek, és nagyon nagyon oxidálódik. Pár perc után narancssárga lesz. Nekem túl maszkos, de mások szerint nem lehet megmondani, hogy alapozó van rajtam, ez gondolom egyéntől függ. A kevés és nem túl jó árnyalatok, az oxidáció miatt én nem fogom újra venni.

Helia-D Classic Szemránckrém Q10 Koenzimmel és Tubarózsa Kivonattal

Helia-D Classic Szemránckrém Q10 Koenzimmel és Tubarózsa Kivonattal
2018. február 19.

Egy bő hónapja használom. Állaga jó, illata kellemes narancsos. A szememet nem irritálja, nem csípi. Hamar beszívódik, és utána még sokáig hidratált marad. Nekem nagyon száraz a szemem alatti bőr, így ha nem hidratálom a ráncok nagyon meglátszódnak. Amióta ezt használom lényeges különbség van, a ráncok kisebbek, nem olyan mélyek. Sminkelni rá nyugod lehet, a concealer rajta csak még szebben eldolgozhatóvá válik.