denisawry

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Schmidt's Ylang-Ylang-Körömvirág Dezodor

Schmidt's Ylang-Ylang-Körömvirág Dezodor
2016. október 26.

Annyira megörültem ennek az ylang-ylangos deónak, mert az egyik kedvenc illóolajom és régóta kutatok valami jó kis bio dezodor után. Eddig sajnos mindegyikkel volt valami bajom. Nem ízlett az illata, vagy nagyon izzadtam mellette. Ez már első használat után megfogott, mert egyrészt nagyon frissítő érzés, amikor az ember bekeni magát vele, másrészt pont egy rohangálós napon avattam fel és jól működött. Tetszik nagyon!

P.S.: Mikor bio dezodorokra váltottam kellett kb. egy hónap, hogy "hassanak". Elvileg idő kell, hogy az alumínium, stb. kikerüljön a szervezetünkből. Ez persze azzal jár, hogy az ember lánya úgy izzad, mintha semmit nem kent volna magára... Tehát legyetek türelmesek!

PuroBIO Cosmetics Kétfázisú Bio Sminklemosó

PuroBIO Cosmetics Kétfázisú Bio Sminklemosó
2016. október 26.

Alapvetően két dolgot várok el egy sminklemosótól. Először is, hogy tényleg teljesen leszedje még a makacsabb festékeket is, mert már csomószor jártam úgy, hogy még másnap reggel is fekete karikák voltak a szemem alatt a fennmaradt festék maradványok miatt. Másodszor, hogy ne szárítsa ki a bőrömet. Nagyon tetszik ebben a készítményben, hogy tele van természetes növényi olajokkal. Amikor lemosom az arcom, akkor azt érzem, hogy ápolja, mintha csak bekrémezném. Nekem nagyon jól teljesített még a vízálló szempillaspirállal is.

Tudom, drágább az átlagos micellás vizeknél, de megéri! Véleményem szerint a szemkörnyéken alkalmazott termékeknél a legfontosabb a bio választás.

Africa Organics Organikus Baobab Tusfürdő

Africa Organics Organikus Baobab Tusfürdő
2016. október 12.

Szuper tusfürdő! Korábban a baobabos sampont használtam, ami a személyes kedvencem, úgyhogy örömmel próbáltam ki. Az első benyomásom az volt, hogy nem habzik úgy, mint a korábbi tusfürdőim, viszont sokkal kevésbé szárította a bőrömet és nagyon fini az illata, úgyhogy nagyon jók a tapasztalataim.