Denny

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Balea Sensitive Ajakápoló

Balea Sensitive Ajakápoló
2022. április 26.

Nem egy nagy szám, normál állapotnál, valamint a puhaság fenntartására tökéletes. Sajnos nekem kiszáradt ajkakra semmit nem használt hiába kentem állandóan.

Live Clean Coconut Milk Hidratáló Hajbalzsam

Live Clean Coconut Milk Hidratáló Hajbalzsam
2022. április 26.

Kellemes az illata, bár egy kissé mű azért. Nekem viszont a hajamban sokáig megmarad, amit szeretek. Az állaga is tetszik, kicsit folyós, viszont könnyű eloszlatni. Amit nem szeretek, hogy mindenféleképpen ki kell öblíteni a hajból, különben iszonyatosan gubancos és nehezen kifésülhető lesz. Ha kiöblítem, akkor nem, könnyen ki bírom fésülni, és selymes lesz a hajam, ha viszont véletlen benne marad, kis híján beletörik a fésű. Egyébként puha és fényes a hajam tőle, szeretem.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2022. március 8.

Az illata miatt vettem meg, egyszerűen imádom! Az állaga is nagyon tetszik, könnyen habzik és könnyű eloszlatni a hajon. Nem is marad benne. Kevés is elég, nekem a 250 ml nagyjából 7-8 hónapig volt elég, bár én felváltva használtam egy másik samponnal. Télen nekem tökéletes volt, melegebb időben viszont azt vettem észre, hogy kissé zsírosít. Ennek ellenére tetszett, az illatáért bolondulok..