Denny

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeáfonyamag-Olajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeáfonyamag-Olajjal
2020. április 4.

Nagyon szeretem az Oriflame univerzális balzsamjait. Ezelőtt a fahéjasat használtam, és mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve. Az illata nagyon finom, az állaga is szuper, sűrű, minőségi. Nagyon kevés is elég belőle, így rengeteg ideig kitart, pedig azt hittem a 15 ml pikk-pakk el fog majd fogyni. Általában a számra használom, mert eddig ez a legjobb ajakápoló, amit találtam. De kiszáradt kézre, bőrre is használtam már. Bár nagyon lassan szívódik be, szépen ápolja a száraz bőrt, csak ajánlani tudom! Biztosan újraveszem!

Yves Rocher Tropicale Tentation Kézkrém

Yves Rocher Tropicale Tentation Kézkrém
2020. április 2.

Még ajándékba kaptam egy vásárlásom mellé, és télen használgattam el a hideg időben. Ami legelőször feltűnt, hogy nagyon nagyon finom illata van. Lágy, kellemes, nem túl erős. Imádom az illatát! Az állaga is jó, könnyen beszívódik, könnyen eloszlatható, viszont talán egy kissé híg.A hatásával is meg vagyok elégedve, miután beszívódik nagyon jó puha lesz a kezem. Sajnos a hideg időben könnyen kiszárad ezért többször kell kenni. Viszont kevés is elég a krémből, így huzamosabb ideig kitart.

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2019. október 28.

Első Lush termék volt, amit vettem, azóta is újraveszem. Annyira kis aranyos, külön tetszik, hogy nincs műanyag csomagolása. Bár első használatkor csak néztem, hol a fenében van ebben a dörzsi rész? Jót vettem? A boltban azt mondták ez dörzsi. Aztán 2-3 alkalom után elhasználtam annyira, hogy felbukkanjon benne a dörzsi is. Nagyon szépen radíroz, kellemes használni, én nagyon szeretek vele fürdeni. Az illata is nagyon tetszik, azt pedig külön szeretem, hogy hidratálja, ápolja is a bőrömet. Nagyon bársonyos lesz utána. Miután leöblítem, hagy maga után egy kis olajos réteget, de ez egyáltalán nem zavaró, inkább jóleső. Az illata is megmarad a bőrön. Nekem egy dörzsi nagyjából fél évig elég, ami egész jó, tekintve, hogy kicsit borsos az ára.