Denny

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. április 28.

Kétszer vettem újra, nagyon szerettem. Az illata kellemes, az állaga is szuper, könnyen lehetett eloszlatni a hajon. Én nem mostam le, hanem rajta hagytam a hajamon. Nagyon könnyen kifésülhető volt tőle a hajam, pedig a fenekemig leér! Vágni is évente kétszer kellett, nagyon jól táplálta. Szintén pluszpont, hogy rengeteg ideig elég, nekem egy tégely több mint egy évig elég volt.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2021. április 28.

Nagyon tetszett, hogy "pucér" (ezért vettem meg) és nagyon nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos azonban nem vált be, több heti/havi használat után sem. Először csak enyhén kellemetlen szaga volt, amit ha használtam, rám is átragadt. Aztán ez egyre intenzívebb lett. Hiába használtam, eszméletlenül izzadtam tőle, és a testszagom is erős lett, pedig el kellett volna fednie. Hát inkább felerősítette. Hidegebb időben jó volt, amikor kevésbé izzadt az ember, de melegebben, nyáron egyáltalán nem tudtam használni. Ráadásul egy idő után a bőrömet is dörzsölni kezdte. A végén már nagyon intenzív penészszaga volt, pedig nem volt penészes.
Kidobtam.

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2021. március 25.

Télen nagyon kiszárad a bőröm, amire néha a krémek nem elegek, ezért vettem meg. Nekem nagyon bevált, puha, üde lesz tőle az arcom, és ami a legfontosabb, hogy nagyon hidratált! Egyszerűen fantasztikusan hidratál. Az illata is jó, az állaga is tetszik, és nekem sokáig is elég volt. Bár nekem sokszor csikizik a kis darabkák a bőrömet, főleg az orrom körül. Nyáron úgy vélem túl sok, akkor nem érdemes használni, de télen száraz bőrre mindenképp!