Denny

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: -

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2019. október 28.

Első Lush termék volt, amit vettem, azóta is újraveszem. Annyira kis aranyos, külön tetszik, hogy nincs műanyag csomagolása. Bár első használatkor csak néztem, hol a fenében van ebben a dörzsi rész? Jót vettem? A boltban azt mondták ez dörzsi. Aztán 2-3 alkalom után elhasználtam annyira, hogy felbukkanjon benne a dörzsi is. Nagyon szépen radíroz, kellemes használni, én nagyon szeretek vele fürdeni. Az illata is nagyon tetszik, azt pedig külön szeretem, hogy hidratálja, ápolja is a bőrömet. Nagyon bársonyos lesz utána. Miután leöblítem, hagy maga után egy kis olajos réteget, de ez egyáltalán nem zavaró, inkább jóleső. Az illata is megmarad a bőrön. Nekem egy dörzsi nagyjából fél évig elég, ami egész jó, tekintve, hogy kicsit borsos az ára.

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél
2019. október 28.

Lactacyd-ról váltottam erre, és milyen jól tettem. Az illata nagyon kellemes, tetszik, az állaga is tökéletes. Kevés is elég belőle és iszonyat jól habzik. Néhány pillanatig mondjuk kellemetlen (gondolom az illatanyag miatt, ami benne van), de ez megszűnik, szerencsére. Nem éget, nálam már ezzel elért egy jó pontot. Kellemesen, komfortosan érzem magam utána. Sokáig elég, nagyjából egy évig kitartott egy tubus.

Barnängen Caring Testápoló

Barnängen Caring Testápoló
2019. október 28.

Nekem ez jobban bejött, mint a Nutritive tesója. Kellemes, szolid mégis nagyon tartós illata van, még másnap is érzem magamon. Sőt, még a ruháimon is. Jól hidratál, még az én extra száraz bőrömet is selymessé varázsolja. Az állaga is tetszik, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Sokáig elég volt, nekem majdnem egy évig kitartott. Biztosan újraveszem.