DeNoirChristine

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zara Azul Noche EDP

Zara Azul Noche EDP
2020. október 16.

Nagyon kellemes , bújós őszi-téli komfortillat.Kicsit dior midnight poison beütéssel. Van benne a lótusztól egy pici csavar a végén,ami nagyon addiktivvá teszi. Ár -érték arányban nagyon jó !

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP
2020. szeptember 11.

Hónapokig nézegettem,megvegyem ne vegyem,mit csináljak vele. Ahol élek,nincs már szinte sehol Burberry. Szóval hosszas valjúdás után úgy döntöttem,megveszem vakon. Édes jó istenem. Miért tettem ezt. A Blush nagyon gyenge,kicsit cukrosabb klónja,de nincs meg benne az az igazi erő ,ami a blushban viszont igen. Nekem hatalmas csalódás eddig,majd ha beüt a végre a tél jövő juniusban ,jövök updatelni. Hátha azt jobban szereti a kicsike.

Juliette Has a Gun Lady Vengeance

Juliette Has a Gun Lady Vengeance
2020. február 25.

Oh my God ! Alaphangon ki nem allhatom a rozsat es (semmilyen verziojat )a pacsulit sem,de ez valami meses. Annyira puha,annyira NO,hogy eszmeletlen. Mint minden illatnal,ennel is megvan,hogy kell hozza egyfajta karakter. Egy gyengedebb, szoszike tipusu leanyzot megenne reggelire szorostol borostol. Eros karakteru,hatarozott,mar mar kemeny non muzsikal igazan ,ott elgyengulhet,ott kiadhatja az igazan benne rejlo szepseget. Nagyon nagyon szep illat ! Tartossaga a megszokott 6-7 ora.