Dephiinia

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2021. október 14.

Festett szőke, száraz, töredezett hajamra kerestem valami balzsamot. Itteni vélemények alapján vettem meg, teljesen egyetértek az előttem szólókkal, összegezve: valóban szép selymes lesz tőle a hajam, nem kell belőle sok, ár-érték arányban remek, nekem nem zsírosít (hajtövekre nem kenek), az illata kissé semmilyen, erősen érezni rajta az alkoholt sajnos..... De hamar elillan. Kíváncsi vagyok hosszabb távon beválik e, 2 hónapja használom.

Syoss Pure Volume Micellás Sampon

Syoss Pure Volume Micellás Sampon
2021. október 14.

Jó ideje ezt használom már (kb 2 éve). Korábban valamilyen másik (szőke hajra való) samponnal együtt, az utóbbi pár hónapban önmagában. Nagyon jól tisztít, igazán tisztának érzi az ember utána, nem hagyja meg azt a tipikus "selymes" réteget a hajon. Nem nehezíti el, nem zsírosít, illata kellemes. Volument ugyan nem növel (szerintem egy sampon sem tud), de mivel nem lapítja el hajat, valamivel valóban dúsabbnak tűnik. Ami az előnye volt viszont az a hátránya is ennyi idő után: elkezdte szárítani a hajam. Mostmár balzsamot is használok mellé, de a festett szőke hajam így is fénytelen, száraz. Eljött az idő, hogy váltsak egy időre, de szerettem nagyon.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2021. május 3.

Általában a Maybelline LASH SENSATIONAL szempillaspirlját használom, és még nem is sikerült nálam kiütni a nyeregből, mégis x időnként kipróbálok valami újat, hátha akad jobb. Hát nem ez lesz a vetélytársa... Nem nyújt drámai hatást, összetapasztja a pillákat és nekem egyáltalán nem tartós. Egy apró könnycsepptől folyik le, kenődik. Igazából semmivel "nem tud többet", mint bármelyik olcsó, akár gagyi termék. Ha 500 ftos no name lenne lehet meg lennék elégedve vele, de a márkától csalódás. A 2 csillagot is azért kapja, mert legalább szép fekete színe van és mivel találkoztam már gyengébb spirállal az életben.

1 ÖSSZETEVŐ