deresi

Regisztráció dátuma: 2013. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Estée Lauder Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum

Estée Lauder Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum
2015. június 1.

Mintát kaptam belőle és nagyon megtetszett. Már 3-4 használat után egységesebb lett az arcszínem, a májfoltok halványodtak. AHA gyümölcssavas kezelés után kezdtem használni a kezelés eredményének megőrzésére és hogy nyáron ne jöjjenek elő újra a pandafoltok a szemem körül. Jó viselet éjszakára, friss, citrusos illata van.

Estée Lauder Enlighten EE Even Effect Skintone Corrector SPF30

Estée Lauder Enlighten EE Even Effect Skintone Corrector SPF30
2015. június 1.

Az Enlighten szérum miatt próbáltam ki ezt is mintaként, nem sokat vártam tőle, gondoltam ez is egy az "agyagos" hatású BB krémek közül - hát nagyot tévedtem.
Könnyű állagú, nem fénylik át a bőröm és ugyan nincs erős fedése, mégis a piros pattanásokat és a barna májfoltokat szépen "bőrszínbe" hozza. Nem lesz tőle egyenletes a bőröm, de valahogy tisztább és sugárzóbb az összhatás, szóval rögtön meg is vettem, azóta is imádom! A pórusaimba sem ül bele, nem okoz pattanásokat sem és könnyen lemosható. Az SPF 30 nekem kevés, 50-eset szoktam alá kenni napos időben.

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray
2015. június 1.

Természetes szőke hajam télen besötétedik, fénytelen lesz és ez tavasszal a legcsúnyább.
Fodrászhoz nem mentem el újra melíroztatni, gondoltam kipróbálom ezt. Borzasztó szaga van és tényleg ne kerüljön a fejbőrre, mert csíp, viszont már az első használat után látványos az eredmény. Szőkébb, csillogóbb, fényesebb a hajam - mintha csak nyár lenne és a nap szívta volna ki.
Nem merem sűrűn használni, két és fél hónap alatt használtam egy 3-as "kúrában" és azóta még 2x, mert nem tudom, hosszú távon mit tesz a hajammal...gyors segítségnek 1-1alkalommal viszont szuper!

1 ÖSSZETEVŐ