despina

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 60 vétel
Megnézem

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk
2018. november 11.

Egy rétegben értékelhetetlen. Amúgy elég ragadós beszáradt, nehéz nem sokat felkenni vele, viszont....... ha kettő/hátom réteg van a körmömön, akkor mindent befed a csillám, csodálatosan néz ki, és lejön. Márminthogy tényleg le lehet húzni - pedig én aztán rettenetesen szkeptikus voltam - még úgy is, hogy a múltkor rákentem egy másik nem lehúzós lakkot. Néha mondjuk le is jön kb magától az egész.
Nekem ez a napközben feldobom, délutánra van valami a körmömön nemsokmacera, egészsok élvezet lakkom.

Blistex Medplus Stick Ajakápoló

Blistex Medplus Stick Ajakápoló
2018. november 11.

Csak ezt használom. Bármikor rendbeteszi az ajkaimat, és ez a verzió valahogy mentolosabb és viaszosabb??? (nem biztos, hogy ez a jó szó) mint az eredeti ami jobban bejön.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
(!)

Krémmánián nyertem tesztelésre. Amúgy azt hiszem sosem vettem volna meg, mert gyűlölök fésülködni, úgyhogy amennyire lehetett le is szoktam róla. Nade. Ez a fésű jó. Nam azt mondom, hogy mióta megvan reggel-este fésülgetem a derékig érő egyenes hajamat, de határozottan többször csinálok ilyesmit, mint korábban. És...! csodaszépen össze lehet vele fésülni copfba a hajam.
(még az is lehet, hogy újravenném ha eltörne, az meg biztos, hogy ezt a nyeleset, mert jól meg lehet fogni)