despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Wella Color Touch Hajszínező

Wella Color Touch Hajszínező
2021. április 12.

7.1 hamvas sötétszőkével festettem a hajam 1.9% oxival ami hozzá van tervezve. A hajam festett volt 7.8-8.8 keverékkel de volt egy minimális lenövésem ami barna, igy az adott színt szerettem volna hamvasítani és a lenövésével együtt egységes színé tenni. A 7.1 egy nagyon szép szürkés-hamvas sötétszőke-barna, de nem tudom hogy természetes hajszínt mennyire fogja be mert a lenovesemmel nem csinált semmit. A festett részt szépen befedte adott neki egy másik tónusú árnyalatot, de a lenövéssel nem csinált semmit.
Könnyű kezelni, nincs zavaró szaga, nem irritál, 15 perces hatóidővel dolgoztam ami sokkal jobb volt mint a normális festékek 30-40 perces ideje.
Nagy hatást nem lehet vele elérni.

Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Sampon

Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Sampon
2021. április 12.

Az egyik legfinomabb illatú Kerastase sampon és talán az eddig legjobb. Mintát kaptam vásárlás mellé ebből a samponból és amikor megláttam a dobozban mosolyt csalt az arcomra. Olvastam róla korábban, de mivel nem hullik a hajam nem éreztem késztetést arra hogy megvásároljam. Gazdaságos, jól habzik, könnyű eloszlatni és nagyon kellemes és elegáns az illata mosás közben. Utána könnyen formázható, puha, fényes és illatos marad a haj, ami ritka azért. Ha elfogy a Kerastase samponom lehet ő lesz a következő, remélem a minta és a valós üveg ugyanazt a sampont rejti.

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Sampon

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Sampon
2021. április 1.

Erősen hamvasít és tényleg szebb lesz tőle a hajszín (én világosbarnára használtam) de borzalmasan szárít és sajnos a fejbőr kárára mivel hajszálakra megy a Kerastase balzsama (nem ez a ultra violet) plusz kiegészítésnek a mosás előtt felrakok egy elég gazdag olívaolajos pakolást. Mindezt 5 használat után. Vissza fogok térni a másik samponomhoz és havonta maximum 2 alkalommal fogom használni, mert hosszútávon nagyobb kárt okoz mint hasznot. Másik gond hogy összegubancolja a hajat, balzsam nélkül esélytelen a használata. Nagyon sok benne a kékes-lilás pigment igy tényleg hamvasít.
5* mert hamvasítónak jó sampon és gazdaságos mivel erősen koncentrált

2 MÁRKA