despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Sisley Phyto-Hydra Teint Színezett Ápoló SPF15

Sisley Phyto-Hydra Teint Színezett Ápoló SPF15
2020. március 25.

A Chanel CC krèmhez hasonló színezett fényvédős nappali krémet kerestem a Chanelhez hasonló kategóriába. Öt ajánlotta a Sisley-s lány így kaptam belőle egy mintát ami a légvilágosabb 01 árnyalat.
Nekem ez sötét vagyis sárgás de ezt vártam a Sisleytől, mert eddig egyetlen alapozójuk se volt rózsás tónusú és világos. Így színben sajnos nálam kiestek..
Elhasználtam a mintát ennek ellenére vékony rétegben kevésbé feltűnő már számomra is hogy nem az én színem lenne. A fedese vékony igazából csak egy picit az összképen javít és egy smink alapot ad. Ezt leszámítva egész nap kibírja, ápolja is az arcbőrt és minden por állapotú terméket megtart. Én hiányolom a magasabb fenyvedo számot belőle mert az Spf 15 elég karcsú - Chanel Spf 50 - és azért ezt elvárná valaki egy ilyen terméktől.
Nem a magyar piac terméke inkább az északiabbra levő országokban lesz sikeres (szín választék ebbe nem segít) a fedése és az ára miatt.

Sensai Cellular Performance Bőrhalványító Sminkalap

Sensai Cellular Performance Bőrhalványító Sminkalap
2020. március 22.

Ez egy csodás termék. Ad egy lágy fényt az arcnak miközben nem nehezíti el a pórusokat, kiváló sminkalap. A texturája könnyed mint egy hidratálókrémé. Egyetlen negatívuma a magas ára.

Sensai Mascara 38°C Szempillaspirál

Sensai Mascara 38°C Szempillaspirál
2020. március 22.

Nagyon jó szempillaspirál. Nagyon szépen formázza a pillákat és valóban kézmeleg vízzel eltávolítható. A legjobb szempillaspirál amit eddig használtam.

2 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ