despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Eucerin Anti-Pigment Korrektor Stift

Eucerin Anti-Pigment Korrektor Stift
2024. május 2.

5. hónapja használom minden este az esti rutinom részeként. Elég sokat segített a teljes Anti Pigment rutin részeként, folyékony az állaga és pontosan lehet vele dolgozni. Elég koncentrált mennyiségben tartalmaz thimiadolt így célzottan lehet használni a kialakult foltokra. Pár hét alatt nem fog hatni, hónapokon át kell használni. Én biztosan továbbra is használni fogom, hosszútávon nagyon hatásos és olcsó ehhez képest,

La Roche-Posay Mela B3 Bőrápoló Szérum

La Roche-Posay Mela B3 Bőrápoló Szérum
2024. április 25.

Korábbi vélemény:

Hosszútávon mit tapasztalatok? Megéri megvásárolni? Csökkenti a foltokat?

Köszönöm Petra901018 hogy megosztottad a tapasztalatod! Én is gondolkodom, hogy megvásárolom bár eddig az Eucerin Anti Pigment fehér üveges szérumát és nappali színezett krémjét használtam közel 5 hónapja a kis Anti Pigment korrektorral kiegészítve . Van egy elég csúnya szeplőm az arcomon amin elég sokat halványított az Eucerin (kozmetikai kezelések nem tudtak vele mit kezdeni), igy azt a termékcsaládot ajánlani tudom (német márkákban soha nem csalódtam). Most gondolkodom rajta hogy beiktatnám a napi rutinomban ezt a szérumot, mivel van benne elegendő mennyiségű Niacinamide (éppen elfogyott amit használtam) és a foltokra is hatásos.

2024. április 25.:

Megvásároltam szettben a hidratáló krémével együtt. Elég jó árban jutottam hozzá külföldön (55€).
Használtam Niacinamide-ot mindennap és most hogy elfogyott így inkább erre a szérumra esett a választásom. Vannak szeplő-pigmentfoltjaim így kiváncsi leszek a hatására.
Sűrű állaga van, picit nehéz evvel a pipettával dolgozni, az üveg nem áttetsző így alig látni mennyi van benne de hozzá lehet szokni. Könnyen beszívódik és valóban nem ragad, könnyű eloszlatni és kellemes érzetet hagy maga után.

Egy gyógyszertári készítménytől nem várnék ennyi szilikont ..

Kiváncsi leszek a hosszútávú hatására.

La Roche-Posay Mela B3 SPF30 Bőrápoló Krém

La Roche-Posay Mela B3 SPF30 Bőrápoló Krém
2024. április 25.

2024.április 25.:

Szettben vásároltam a Mela3 szérummal együtt külföldön az egész 55€ volt.
Könnyű fluid állaga van, egyszerű felkenni, lehet rá sminkelni, igazi napközbeni hidratáló krém. Én azért használok meg rá fényvédőt.

Van néhány szeplő - pigmentfolt az arcomon, örülnék ha ezek halványodnànak.
Tartalmaz Niacinamide-ot illetve ezt a pigment ellenes hatóanyagukat. Kiváncsi leszek a hosszútávú hatására.

Eddig 4* de jövök még vissza...

2 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ