Destinyh

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék
2022. február 11.

Update: Évek óta ezt használom, és drogériás termékek közül az egyetlen, ami tényleg kezd valamit a pattanásokkal, középsulis éveim alatt igazi megmentő termék volt, és a mai napig is az, hála istennek már rengeteget javult a bőröm, de ha előjön egy két pattanás akkor mindig ehhez nyúlok, tényleg nagyon ajánlom!

Nagyon jó termék! A pattanásokat nagyon hamar leszárítja, egyszerűen csodát művelt a bőrömmel. Imádom! Nagyon tisztává tette az amúgy eléggé problémás bőröm. Újra vevős!

Ariana Grande God is a Woman EDP

Ariana Grande God is a Woman EDP
2021. november 28.

Update: Nem az én világom, rájöttem hogy nagyon furcsa az összhatása rajtam, nem is nyúlok érte. Eltudom képzelni valakin akinek csodásan állhat, de én nem tudok vele azonosulni, fel is rakom eladásra.:)

Én valamiért egy nagyon virágos illatra számítottam már csak az intro alapján is, de szerencsére teljesen gyümölcsös. Valóban hasonlít a Cloudra az édességét tekintve, de ebben nagyon erőteljes a körte. Később átváltozik vaníliásabb krémesebb illattá. Határozottan jobb mint a R.E.M szerintem. Tetszik ez a vonal. Kár hogy nem előbb jött ki a nyáron imádtam volna, szerintem igényli a melegebb időt.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2021. szeptember 22.

Kemény 1000ft-ért vettem kb, mert hirtelen kellett egy spirál úgy voltam mindegy hogy milyen csak legyen valami, mert az előző amit használtam csípte a szememet egy katasztrófa volt. Már az első nap komolyan teszteltem, ugyanis sírtam :) és el se kenődött pedig nem is vízálló tudtommal. XD Úgyhogy szerintem nagyon megéri az árát, jó a festék állaga is a keféjét még szoknom kell de egyszerű a használata.