Destinyh

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó
2020. február 9.

Imádom az Estée Lauder double wear alapozómat, de úgy érzem néha sok nekem hétköznapra, így keresek egy olcsóbb alternatívát a lazább napokra. Így jött képbe ez az alapozó. Hatalmas pont, hogy nem tesztel állatokon. Na de vissza térve az alapozóra, Porcelain/Natural árnyalatot választottam tökéletesen illeszkedik az arcomra. A Light ivory nekem iszonyat sárgának tűnt az Alabaster meg rózsaszínnek, úgy hogy maradtam ennél. Miután megvettem, utána éreztem a kezemen az illatát először, azt hittem valami más, nekem nagyon tetszik. Blenderrel és ecsettel is nagyon szép, tartós nekem kibírja a napot, még este is vállalható az arcom. Úgy hogy remélem hosszabb távon is beválik, és hogy nem okoz pattanásokat.:)

Lovely Camouflage Foundation

Lovely Camouflage Foundation
2020. február 9.

Update: Én nem tudom mi történt, de egyszerűen összeáll az arcomon, ráadásul napközben könnyen le is jön, úgy hogy hatalmas csalódás.:) Lehet hogy csak az én bőrömmel nincs jóban, kettő csillagot adok mert legalább a színe passzol, de kukába fog kerülni.:)

Nos amint megláttam a drogériában muszáj volt megvennem. Ugyanis a korrektorát imádom, így bíztam benne hogy ez is ugyanolyan jó lesz. Szépen mattít, a bőrhibákat is elfedi nekem egy rétegben, a porcelain árnyalat tökéletes számomra. Amiért 3 csillagot adok az azért van, mert nem minden púderrel kompatibilis. :D Azt vettem észre hogy bizonyos púderek hatására összeáll az arcon, iszonyat módon néz ki... :D Ha a Rimmel púderemet használom azzal tökéletes, de párszor azért elborzadtam hogy mégis mi történik az arcomon. Nem különösebben igényel púdert egyébként, mert nem fénylik, én csak fixálás céljából használom hogy azért tartósabb legyen, de még tesztelem hogy hosszabb távon hogyan teljesít. :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2020. február 2.

Már értem, hogy miért szeretik annyian. :D Elképesztő a finishe, az olcsóbb alapozók elmennek, megteszi az embernek, de EZ bomba biztos. Nem mozdul el a napfolyamán, nem kopik, olyan mint amikor reggel felkeni az ember, egy buli után is a tükörbe nézve is szép. Nem fénylik át, egyszerűen tökéletes. Az illatáért oda vagyok. Ami zavaró talán, hogy a kiöntögetős módszer nekem nem jön be, így már ez elején vettem hozzá pumpát. Össze sem lehet hasonlítani az olcsó kategóriás alapozókkal. :)