Destinyh

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hugo Boss The Scent Private Accord for Her EDP

Hugo Boss The Scent Private Accord for Her EDP
2021. április 9.

Update: Pár napja megrendeltem, épp akciós is volt, gondoltam eljött az én időm. Amikor kiszedtem dobozból megcsapott a narancs és csoki illat. Ami amúgy mandarin, de nagyon bejön.:D Nagyon nőies, és olyan finom. Kakaót én nagyon kiérzem belőle de néha a kávét is. Aki kedveli a gourmand illatokat próbálja ki.:) Édes, de nem túl zavaróan. Magabiztosabbnak érzem magam ha ezt viselem, van benne valami különleges a számomra. Rajtam napközben változik az illat, hol a narancs, vagy a kakaó dominál, vagy pedig átmegy krémes illatba. A tartóssága nálam tökéletes, korán reggel pár fújás és még este is érzem. Remélem hosszú szerelem lesz a miénk. Lehet majd megszagolom a többi hugo boss illatot is.:)

Nagyon, nagyon tetszik! Rengeteget olvastam róla, hogy mennyire jó, így hát eléggé kíváncsivá tett, hogy vajon tényleg, olyan jó-e. Nos, ma volt alkalmam kipróbálni, azt kell hogy mondjam nagyon bejön ez a csokis vonal. Volt aki a mandarinos vagy narancsos, csokis piskótatallérhoz hasonlította és igen nekem is beugrott róla az édesség.:D Nagyon meleg, nőies,vibráló illat. Tartóssága nálam brutál, még fürdés után is éreztem. Ezzel az illattal is úgy vagyok, hogy nem tartom kislányosnak, bármilyen korosztályon megállja a helyét, sőt legyen az különleges alkalom vagy hétköznap simán viselhető. Nem kizárt, hogy befogom szerezni előbb utóbb.:)

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour
2021. március 1.

Update: 02-es árnyalat is megvan! Gyönyörű barackos szín, olyan szépen mutat az arcon, én imádom őket.:)

Kedvenc pirosítóm jelenleg! 02-es árnyalat mályvás szín. Annyira természetes a hatása!!! A csillogása pont jó, inkább olyan szatén fénye van. A doboza kifejezetten tetszik, elég masszívnak tűnik, talán nem fogom így letörni, mint általában az ilyen típusú csomagolásoknál, de ez csak én szerencsétlenségem.:D Ajánlom mindenkinek!!!!!!!

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle
2021. február 28.

A csomagolása fogott meg a legjobban, illetve kíváncsi voltam az állagára. Azt kell, hogy mondjam hogy ilyen vizes darabos az állaga. Mintha puding lenne. A kézben jól felolvad illetve a bőrön. Az illata nagyon hasonlít az organic shop epres verziójára ami nem souffle de hasonló. Az ilyen organikus termékeknek van ez a jellegzetes kicsit szúrós illata, ami viszonylag hamar elmúlik, utána csodás ez a málnás illat.:) A hidratálással megvagyok elégedve, de nem hiszem, hogy újra veszem, van ennél jobb is.:)