Detti

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Collagen

Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Collagen
2018. május 11.

Szép az INCI-je, ez a szerencséje. Az én bőrömnek nagyon sok volt. Reggelre sem szívódott be az összes a bőrömbe. Magát a maszkot kicsit több, mint 20 percig hagytam magamon, majd a maradékot próbáltam kicsit bemasszírozni a bőrömbe, de nem nagyon tűnt el. Igazából változást nem nagyon láttam a bőrömön használat után. Nem irritált. A maszk furcsán van szabva a szemrésznél, de attól használható. Nagyon sok esszencia van rajta.

Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Strawberry

Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Strawberry
2018. május 11.

Több maszkot is vásároltam tőlük, és nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, mert a csomagolás alapján eper illatra számítottam. Mivel meg voltam fázva így nem ezt próbáltam ki a csomagból elsőnek, de akár próbálhattam volna, mert egyáltalán nem volt eper illata sajnos. Kb 20 percig hagytam magamon a maszkot (ami közel sem európai arcra van tervezve :) ), de nekem egyáltalán nem szívódott be mind. A maszk levétele után, a maradékot masszíroztam, de így sem mutatott hajlandóságot a beszívódásra, így további krémet nem is tettem az arcomra. Reggelre nagyjából ugyanaz az állapot fogadott, pedig egy része biztosan a párnámon landolt. Amennyire vártam, hogy kipróbáljam, annyira semmilyen volt. :( Az összetevői szépek, kárt nem okozott, ezért kap 3 csillagot.

Isana Warming Sugar Plum Duschgel

Isana Warming Sugar Plum Duschgel
2018. február 5.

Én nagyon szeretem az illatát. Lehet, hogy nem a legtökéletesebb tusfürdő, de a bőröm nem szárítja, nem lettem rá allergiás és ebben a komor téli időben kész felüdülés a lelkemnek is. Én nem bánom, hogy nem húzok szilva illatot órákig magam után, így nekem pont elég, hogy a zuhany alatt állva érezhetem az illatát.