Detti90

Regisztráció dátuma: 2018. július 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

Essence Spice It Up! Illatos Körömlakk

Essence Spice It Up! Illatos Körömlakk
2019. november 10.

Szintèn a sweet like berries àrnyalat tulajdonosa vagyok. Csalóka, mert jóval sötètebb felkenve, mint az üvegben. Èn sötèt lilànak làtom a körmeimen, enyhe màlyvàs beütéssel, de szerintem jó kis őszi-téli szín. A fahèj illat szàradàs utàn teljesen felesleges, az lenne az izgalmas, ha a körömlakk illat helyett fahéjat éreznénk. Egyébként észre sem vettem, a fahéj illatot, és mikor felkentem a férjem is csak azt kérdezte, “ hogy mi ez a büdös, màr megint?”:D
A minősége borzalmas, egy rétegben kenve csúnya, kettőnèl viszonylag szép az eredmény, de olyan “vastag” az anyag, hogy ezer év, mire megszàrad. Nekem is bemattult hamar, és konkrétan egy napot sem bír ki. Az àra elmegy, de ilyen minőségèrt, még ezt is sokallom. Szerintem senki nem akar egy napra körömlakkot venni. Egyedül a színe miatt kap csillagot.

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk
2019. szeptember 4.

Igazàból azèrt vettem, mert meguntam a micellàs vizeket, szerettem volna valami krémesebb dologgal sminket leszedni. Nekem nagyon tetszik az àllaga, hogy egyszerre tej ès zselè. Szèpen leszedi a sminket, nem szàrítja az arcom és finom illata van.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. augusztus 28.

Egyèrtelműen a bio felirat, citromfű ès az újrahasznosítható flakon fogott meg benne. Nem nyerte el a tetszèsem, a bőrömnek nem tett jót a mindennapos hasznàlata. Erős illata van, ami zavaró. A gél maga habzóvà vàlik, de èn mindig éreztem egy fura réteget az arcomon utàna, nehezen mostam le, ezért nem is jött àt az igazàn tiszta ès friss arcbőr èrzèse. Drogèriàs viszonylatban van jobb is ennèl a termèknèl.