Detti90

Regisztráció dátuma: 2018. július 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 26.

Az itteni pozitív vélemények miatt szerettem volna többek között kipróbálni, valamint én személy szerint Maybelline szempillaspirálban még nem csalódtam idáig....
Alapból szilikon kefe párti vagyok és az első használat teljesen rendben is volt, szép hosszú szempillákat varázsolt tapadás nélkül, aztán valami elromlott. Mindent úgy csinálok, ahogy eddig, de nem lesz hosszú a szempillám és ahogy húzok rajta egyet rögtön összetapasztja minden pillám egy nagy csomóban és nem igen tudom már szétválasztani őket, csak egy összeállt undormány lesz belőle...Nekem nem pereg, könnyen eltávolítható, egyszerűen nem szép a festés eredménye.
Párszor még próbálkozom vele, de közel sem annyira jó, mint a márka többi spirálja.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2020. július 2.

Ez egy nagyon erős fedésű, vastag àllagú alapozó. Nekem nagyon tetszik az az egységes összkép az arcomon, amit felkenés utàn kapok. Most így nyàrra nagyon vékony rétegben teszem fel, hogy ne izzadjam le az egészet a nap végére. A fényvédő is nagyon tetszik benne. Problémàs bőrűeknek kifejezetten ajànlom a fedése miatt. A rétedzéssel óvatosan kell bánni, hogy ne legyen maszk hatàsú az eredmény, de szerintem abszolút el lehet talàlni a megfelelő mennyiséget.

Balea Mystic Night Testápoló

Balea Mystic Night Testápoló
2020. február 5.

A boltban tetszett az illata, de felkenve màr túl erősnek ès idegesítőnek talàltam. Kicsit vastagabb àllagú télre való testàpoló, minimàlisan hidratàlt. Kell pàr perc mire beszívódik. Elhasznàltam, de azèrt van ennèl jobb Baleàs testàpoló is.