DettiZsu

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. július 17.

Nekem a 05-ös soft blond van meg, de nagyon nem szeretem. Alig látszik, hogy használtam, nem elég pigmentált. Többször is át kell menni vele a szemöldökömön, mire értékelhető eredményt érek el vele. Az tényleg jó, hogy könnyű hegyezni, viszont így, hogy többször kell átfutnom vele a szemöldököm, elég gyorsan fogy, de legalább nem drága. A tartósságát tekintve egész jó, nekem nem tűnik el a nap végére, de valamennyit azért kopik. Biztosan nem venném újra.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. július 17.

Az első olyan termék, amit agyon ajnároztak és tényleg zseniális. Az alig látható szőke szempilláimból olyan brutál pillákat varázsol, amit álmaimban nem gondoltam volna. Volt, hogy műszempillának nézték. :D
Hosszítja, dúsítja, tökéletesen szétválasztja a pilláimat, elég fekete a festék és egész nap szépen a helyén marad, viszont könnyű lemosni. Egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani, tökéletes, 10000x újravevős termék.

Crazy Rumors Ginger Peach Ajakápoló

Crazy Rumors Ginger Peach Ajakápoló
2017. április 26.

Ez a legjobb ajakálpolóm, pedig mindenféle márkát próbáltam már. Elképesztően jól hidratál, kellemes viselet, nem túl ragacsos. Szuper illata van és kényelmes használni, elég zsíros ahhoz, hogy könnyen fel lehessen kenni. Szuper minden szempontból.
Nagyon megéri az árát, biztosan újraveszem.