dettusbettus

Regisztráció dátuma: 2012. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Paula's Choice Pore Clarifying Charcoal Gel Mask

Paula's Choice Pore Clarifying Charcoal Gel Mask
2019. november 16.

A NIOD Flavanone mud maszkot csak heti 1x lehet használni, így amikor gyors segítségre van szükségem, ehhez a maszkhoz nyúlok. Az első alkalom után alig hittem a szememnek, az instant eredmény egyszerűen lenyűgöző volt. Nagyon szépen eltávolítja a pórusokban megült szennyeződéseket, használata után a bőröm puha és egységes a bőrképem.

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával
2019. szeptember 5.
(!)

Nem szeretem az erős illatú deokat, így kifejezetten örülök, hogy alig lehet érezni. Kibontás után nagyon erős szaga volt, de mára már elillant, kellemesen semleges, unisex illata van. A hatása is tökéletes és foltot sem hagy a ruhán.
Már egy ideje alumínium mentes stiftet használok, így nem okozott gondot az alumínium mentesre való átállás, nem voltak kellemetlen szagok. Akinek ez venné el a kedvét a használatától, ne aggódjon, néhány hét után kiürül az alumínium a szervezetből, utána már nem lesz semmilyen kellemetlen szag a nap végén.
Köszönöm a Krémmániának, hogy tesztelhettem!

NIOD Flavanone Mud

NIOD Flavanone Mud
2019. augusztus 29.

Sajnos szörnyen csúnya pórusokkal áldott meg az ég, és veszettül keresem a végleges megoldást. Persze tudom, végleges nincs, csak fenntartani lehet egy jobb állapotot, amiben ez remekül segít. Igazából még csak 2 alkalommal használtam, de látványos a javulás. Először az Ordinary AHA+BHA hámlasztóját kenem fel, majd utána a Flavanone Mud-ot, és csodás az eredmény.

1 ÖSSZETEVŐ

Poloxamer 108 ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: közepes