Dév

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Kell a púder! Pigment

Kell a púder! Pigment
2024. január 26.

Már volt régebben is KAP pigmentem de most valahogy újra felfedeztem. Rendeltem egy olyan csomagot, amiben mindegyik pigmentből van minta. Nagyon gyönyörű sminkeket lehet ezekkel készíteni. Lehet keverni is a pigmenteket, a bronzosítót egy kis élénkebb színűvel. Érettebb bőrre, idősebb nőknek is tökéletes. (mert ez vagyok én, és nagyon jól áll a pigmentekkel késztett smink) Visszafogott, emellett nagyon kifinomult az összkép.

IsaDora Perfect Contour Kajal

IsaDora Perfect Contour Kajal
2023. november 14.

Látom, más is azt írja, hogy a faragás rémálom... Már vettem új faragót is, azt hittem, ezzel van a baj. Ahhoz képest borzasztó drága, hogy nem lehet normálisan kihegyezni, folyamatosan kitörik a hegye. A korábbi formulával nem volt ezzel gond. Nagyon sajnálom, mert különben a kedvenc szemceruzám.

Aromax Indián Nyár Illóolaj Keverék

Aromax Indián Nyár Illóolaj Keverék
2023. október 3.
(!)

Tesztelésre kaptam. Nagyon örültem neki, mert pont ősszel kezdtem újra az illóolajozást.
Párologtatós diffúzorral használom. Azóta megvettem az "Ébredő erdő" változatot is.