devcat

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Telescopic Lift Szempillaspirál

L'Oreal Paris Telescopic Lift Szempillaspirál
2023. április 26.

Glamour napokon vettem 50%-al olcsóbban, de sajnos ennyit sem ér, konkrétan 2 Ft-ot se. 1 pozitívum: nagyon szépen ki tudtam vele festeni a szempilláimat, a kefét nem olyan ördöngösség használni, rá lehet jönni a használatára. Szép hosszú, ívelt, és szétválasztott pillákat tudtam vele készíteni. Azután pár órával jött a feketeleves: alul és felül is teljesen fekete lett a bőröm. Lemosása katasztrófa, kb. 3 nagyméretű vattapamacs kellett, hogy maradéktalanul el tudjam távolítani, közben már totál piros lett a szemem is, úgyhogy ez a termék kritikán aluli. Hatalmas csalódás. Kukába vele.

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó
2022. szeptember 2.

Sajnos én is azok táborát erősítem, akiknek szintén nem vált be a termék. El nem tudom képzelni, hogy lehet alkalmas ez a termék érzékeny szemre?! Csípte a szemem, a szemhéjam égett, a szem alatti részt pedig totál kiszárította. Ráadásul többször erőteljesen át kellett törölnöm, hogy leszedje a NEM vízálló szempillaspirált, ami valljuk be, ne legyen már túl nagy elvárás, ha a leírásban az szerepel, hogy "akár vízálló sminkre is". Olyan seperc alatt landolt a kukába, hogy csak na, biztosan nem veszem soha többé újra, teljes pénzkidobás volt, sajnos 0 csillagot nem lehet rá adni. Botrányos.

Balea Vital Intensiv Serum

Balea Vital Intensiv Serum
2020. július 8.

Kellemes, lágy textúrájú, könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódó krém. Szuper, hogy pumpás az adagolója. Megfelelően feltölti az arcomat, éjszakára használom. Kellemes az illata is. Hatásával meg vagyok elégedve, már másodszorra veszem újra.