Devy

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2021. január 3.

Én is a jól bevállt Dr. Organic (Hemp oil) dezodor után vettem, mivel próbáltam alacsonyabb ár kategóriában keresgélni organikus, minden mentes dezodort. Érzékeny bőrű vagyok, és sajnos nem vált be, viszketek tőle. :( Illatra, tartósságra jó egyébként.

Isana Med Korpásodás Elleni Hajsampon

Isana Med Korpásodás Elleni Hajsampon
2019. november 24.

Ár-érték arányban meglepően jók a tapasztalatok. Kétszer vettem eddig, viszonylag hamar fogy, de az alapvető száraz fejbőr okozta korpásodást és viszketést úgy ahogy megszüntette. Azt hiszem a koffeintartalmának éreztem a pozitív hatását. Hetente egyszer szoktam mosni a hajam, kb. az 5-6. napon zsírosodott csak tehát jól bírta a hajam, viszont valahogy furán zsírosodott tőle, kicsit ragadósan. Jó kis sampon ennyi pénzért, de még keresgélem az igazit.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre
2019. november 24.

Bár még csak egy hete használom már most megszerettem. Felüdülés az arcomnak bármikor. Illatra kellemes de semmi extra, nem értem minek bele a mesterséges illatanyag illetve kicsit aggaszt a sok sárga összetevő. Állaga tényleg ilyen gél/krém egyveleg, nagyon könnyed és hamar beszívódik. Ár érték arányban nagyon jó vétel volt. A 4 csillagot csak az összetevői miatt adom, amúgy használatra eddig 5/5.