Devy

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

invisibobble Slim Hajgumi

invisibobble Slim Hajgumi
2021. szeptember 3.

Egyébként bevált, főleg amikor csak fel akarom kötni kontyba, úgy megtudja fogni hogy egész nap a helyén marad, ugyanez igaz a copfra, bár hhoz legalább 4x át kell gumizni vele, szóval eddig jó volt, amíg egy kb. Másfél hónap használat után elszakadt a forrasztásánál.. ráadásul felváltva hordtam 2 db-ot. Így annyira nem érte meg 2000 ft-ért 🤔

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2021. január 3.

Én is a jól bevállt Dr. Organic (Hemp oil) dezodor után vettem, mivel próbáltam alacsonyabb ár kategóriában keresgélni organikus, minden mentes dezodort. Érzékeny bőrű vagyok, és sajnos nem vált be, viszketek tőle. :( Illatra, tartósságra jó egyébként.

Isana Med Korpásodás Elleni Hajsampon

Isana Med Korpásodás Elleni Hajsampon
2019. november 24.

Ár-érték arányban meglepően jók a tapasztalatok. Kétszer vettem eddig, viszonylag hamar fogy, de az alapvető száraz fejbőr okozta korpásodást és viszketést úgy ahogy megszüntette. Azt hiszem a koffeintartalmának éreztem a pozitív hatását. Hetente egyszer szoktam mosni a hajam, kb. az 5-6. napon zsírosodott csak tehát jól bírta a hajam, viszont valahogy furán zsírosodott tőle, kicsit ragadósan. Jó kis sampon ennyi pénzért, de még keresgélem az igazit.