Dézi

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Sigma Eye Shadow Base

Sigma Eye Shadow Base
2017. szeptember 24.

Nem rossz termèk, esküvői sminkhez vásároltam. Kb annyit tud mint az artdeco primere. Elhasználgatom, de mèg keresem az igazit. 9 òra munka után azèrt ezzel is eltűnik a szemhèjpúderem.

NARS Bronzing Powder

NARS Bronzing Powder
2017. szeptember 24.

Laguna árnyalatom van. Sajnos nem estem hasra tőle. Lehet hogy az árnyalat választás nem az igazi, de bármennyire is erőlködöm alig látszik az arcomon, pedig 01 ivory a bőröm. Semmi extrát nem tud, amit ilyen áron elvárnèk.

NARS Pirosító

NARS Pirosító
2017. szeptember 24.

Orgasm árnyalat tulajdonosa vagyok. Egy kis duòt vásároltam, aminek a Laguna bronzer a szomszèdja. Első Nars termèkem, gondoltam inkább ezt választom, ìgy egyszerre többet is ki tudok pròbálni. Hát nem ájultam el tőle. Ezelőtt használtam a Sleek Rose gold pirosìtòját, ìgy valòszìnűleg kicsit elteltem attòl az árnyalattòl. Szerintem bőven van ilyen jò a Sleek is mind pigmentáltságban, mind pedig tartòsság szempontjábòl. Emellett kifejezetten kènyelmetlennek tartom a duo mèretèt, sajnos olyan kevès smink van benne, hoigy a kegkissebb ecsetemmel is ügyeskednem kell hogy ne nyúljak át a bronzosìtòba. Nem rossz termèk, de szerintem csak a márkát kell megfizetni benne.