dfruzsi

Regisztráció dátuma: 2014. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Med Ultra Sensitiv Micellás Víz

Balea Med Ultra Sensitiv Micellás Víz
2019. augusztus 1.

Gyorsan, tökéletesen, viszont gyengéden lehoz minden smink- és naptej maradékot! Kevés is elég belőle, ár-érték aránya nagyon jó. Nincs illata, nem csíp sehol sem. Nem szárítja ki a bőröm, bár használat után egy kicsit mintha ragacsos maradna tőle az arcom; engem ez nem zavar, mert zuhanyzás előtt szoktam használni, zuhanyzás közben pedig az arctisztító gél "testvérét" vetem be, hogy teljes és alapos legyen az arctisztító rutinom :) Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot!

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. augusztus 1.

Másodjára vettem meg :) Ugyan nekem kombinált és pattanásokra hajlamos bőröm van, mégis nagyon jót tett az arcomnak. Gondoltam, ha érzékeny bőrtípusra veszek terméket, azzal nem fogok kárt okozni, és jól is gondoltam. De mivel le voltam égve anyagilag, ezért "csak" erre futotta, viszont így, hogy most már ismerem, semmi pénzért nem cserélném le! :D Kellett is az arcomnak ez a gyengéd de alapos lemosó! Picit habzó, illatmentes (kicsit amúgy van ilyen "patikás" illata, de pl. anyukám meg se érzi), átlátszó, inkább folyósabb gél állaga van, nem csípi a szemem, ha véletlen belekerül, ha sminket is le akarok vele mosni, akkor egyszerűen csak duplán megmosom vele az arcom - dupla mosás után se szárítja ki a bőröm! Nagyon, nagyon, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2019. február 4.

A hatalmas sensodyne csalódás után úgy voltam vele, hogy mindegy, akkor is kell fogat mosni, ha nem javítanak a fogérzékenységen... De ez a fogkrém egy csodaszer!!! Alig használom pár hete, de meg tudok inni nyugodtan egy pohár jeges innivalót, bele tudok harapni a hűtőt gyümölcsökbe és zöldségekbe! Ez valami hihetetlen!!! Nagyon boldog vagyok!