dfruzsi

Regisztráció dátuma: 2014. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém
2021. október 19.

Csak 4 csillag, mert én megfulladok az alkoholos szagtól, akkor is ha pár másodperc múlva elillan. Pont olyan szaga van, mintha beledugnám az orrom egy körömlakklemosó flakonba. Bárcsak megnéztem volna az INCIjét hamarabb, nagyon durva h a 3. összetevő az alkohol :(
De állagra és hidratálásra pont azt nyújtja, amit kerestem, plusz tök olcsó. Mégis egy kicsit csalódott vagyok... Sose találom már meg a boltok polcain a tökéletes illatmentes vegán arckrémemet? :(

Gymbeam Colla Pink - Beastpink

Gymbeam Colla Pink - Beastpink
2021. október 14.

Egyszerűen imádom, egy csodaszer, a legkomolyabb értelemben. Nekem ANNYIRA bejött, h utoljára nem is tudom, milyen étrend kiegészítő vált be ennyire!
Először a mangósat próbáltam, az nem volt finom, de a hatása ugyanaz, mint az epres limonádésnak, amit most iszok és még finom is! 2 hónapja iszom rendszeresen, kaja után, napi egy kanál egy kis vízben, 3 korty és kész. De halljátok! A szempilláim olyan szinten megnőttek, h az hihetetlen! Ebben a hónapban már hárman megdicsérték őket, ketten azt hitték, h szempilla liftingen és festésen voltam, olyan szintű sűrűség, hosszúság és göndörség mutatkozik ki! A bőrömön pedig egy darab pattanás sincs, pedig az elmúlt 2 hét igazán stresszes volt, menstruáltam is, rengeteg csipeszet ettem (a stresszel jár), és mégis tiszta és üde a bőröm, de nem csak az arcomon, hanem a mellkasomon sincsenek új pattik, és a vállaimon sem! A körmeim meg olyan szépek, rózsaszínek, a hegye hófehér és kémények - itt is volt egy ismerősöm, aki azt hitte francia manikűröm van, aztán elájult, mikor jobban megnézte és rájött, h csak eg sima fedőlakk van rákenve! :D Én 4000 Ft-ért veszem havonta és anyukámmal elfelezem, de így is bőven elég mindkettőnknek! Szerintem nagyon megéri és valóban beteljesíti az ígéreteit. Kúraszerűen fogom inni, szóval még egy hónapig iszom, aztán szünet, de tuti h vissza fogok térni hozzá, mert ez egy igazi szépségbomba!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. július 11.

Uh, imádom! Minden reggel és este használom (kivéve, mikor hámlasztok) és hihetetlenül gyorsan látszódik a hatása. Volt egy majdnem 2 hónapos időszak, mikor nem tudtam megrendelni, mert nem volt belőle készleten, és a bőrömmel annyira szenvedtünk a hiányától... Tényleg beváltja az ígéreteit, kisebbek a pórusaim, kevesebb a pattanásom, ragyogóbb és egyenletesebb a bőrfelszínem! Annyi bajom van vele (ami biztos, hogy személyfüggő) hogy nekem csak akkor van ilyen varázslatos hatása, ha egy egész adagot (azaz az egész pipettát feltöltve) kell felkenek a fejemre - így viszont nagyon gyorsan fogy :( Próbáltam fele-pipetta adagot használni, végül is jó volt úgy is, de az nem adta az 5* eredményt. De nem drága, főleg ahhoz képest, hogy milyen szuperül reagál rá a bőröm, úgyhogy szívesen költöm rá a pénzt és minden pattis, tág pórusú sorstársamnak csak ajánlani tudom! :)
MEGJEGYZÉS: régen nekem is lepergett, de rájöttem, hogy rosszul használtam. Be kell nedvesíteni a bőrt, mielőtt felkennénk rá a niát! Nedves bőröm úgy szívódik fel, hogy 1. nem húzódik 2. nem fog utána leperegni.