Dhewilgirl

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Supraderm Gél

Supraderm Gél
2022. április 13.

Allergiás bőrgyulladásra vettem, kb 2-3 óra a hatóideje, utána újra kell kenni, vagy folytatódika viszketés. Kicsit többre számítottam, nem úgy tűnik, hogy magukon a kiütéseken, gyulladáson javítana, csak a viszketést enyhíti időlegesen.

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2022. március 11.

Sajnos nekem nem volt bejövős, bár nem használom régóta (2 hét).
A puffadáson segít, a sötét karikákon nem, ellenben szárít és irritálja a szem körüli bőrt és a szemet is nálam.
Nagy reményekkel álltam hozzá a vélemények alapján, de nyilván mindenkinek más a bőre, én örültem volna a legjobban ha egy ilyen szuper árú termék beválik, főleg, hogy imádom a többi termékét is a márkának.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2022. január 31.

Szuper tusfürdő, fantasztikus az illata (használat után is érződik), és abszolút nem szárít, szinte nem is kíván maga után testápolót, csak a nagyon száraz területeken. Kiadós, kevés is elég belőle, így tulajdonképpen ár-érték arányban is megfelelő a végén. Most ilyen fejrefordított tubusban lehet kapni, jól működik, nem folyik ki belőle szerencsére, viszont a legvégéig ki lehet préselni belőle a terméket, mert annyira azért folyós, hogy lejöjjön az aljáig.

1 MÁRKA

SNP