Dia98

Regisztráció dátuma: 2019. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revolution Skincare Dark Spot Corrector Szérum

Revolution Skincare Dark Spot Corrector Szérum
2020. május 12.

Számomra egy igazi csodaszer!! Egy komplett rutin részeként használva rengeteget segített az akné utáni piros foltok eltűntetésében! Mindenképp újravevős, és bátran ajánlom mindenkinek.

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2020. május 12.

Az illata nagyon finom, könnyed, az állaga is rendben van. Elsőre kicsit sötétnek tűnt ("Kicsit...😱), de miután felkentem egész szépen alkalmazkodott az arc színemhez. Kifakult, vagy nem is tudom.. Babapúderral szoktam fixálni, így még világosabb az árnyalata, és a végén vagy arcpermettel, vagy termál spray-vel fújom be az arcom, így nem lesz "szemcsés" hatású. A fedése, mint egy BBkrémé, a pirosságot viszont tényleg jól fedi. Nekem hatalmas plusz a 30as védőfaktor benne, így legalább nem kell napvédő mellé.
Se nem szárít, nem is olajos, nekem eddig még pont jó, bár előtte rendesen megtisztítom a bőröm és alá hidratálok. Őszíntén szólva örülnék egy jóval világosabb ármyalatnak, egyelőre ez is megteszi.

Montagne Jeunesse 7th Heaven Charcoal + Black Sugar Peel-Off Arcmaszk

Montagne Jeunesse 7th Heaven Charcoal + Black Sugar Peel-Off Arcmaszk
2020. május 12.

Pink Pandán kaptam egy Mistery Bag-ban. Az állaga rendben van, az illata pedig isteni finom, ami a bőrön is érezhető. :) Elég sokáig elég egy tubus. Nekem az akné után maradt piros foltokat gyönyörűen helyre hozta rendszeres használat mellett. (Persze nem csak ez az egy termék, hanem egy teljes felépített rutin.)
Még egy plusz, az apró aranyszínű csillogása.
Csak ajánlani tudom.😇